Skocz do zawartości

Gdzie można sporo zarobic!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciężko powiedzieć. Najlepiej pracować jako kelner (facetów też przyjmują wbrew opinii że o ta pracę to tylko dziewczyny mogą się ubiegać)

Ciężko powiedzieć gdzie, na pewno miasta turystyczne a takie są chyba w każdym Stanie. Co prawda praca jako kelner nie jest płatna dużo za godzinę, ale liczą się napiwki. Ja w zeszłym roku pracowałam w dwóch miejscach czyli razem 16 godzin dziennie sześć dni w tygodniu i średni zarobek to 1000$ na tydzień jak na W&T to całkiem nieźle :lol: Ale wszystko zależy czy trafisz do często uczęszczanej restauracji i czy będziesz miał dobre tipy :lol: Jak jesteś obrotny to znajdziesz dobrą pracę tylko trzeba być odważnym i nie bać się zmian. Lepiej jak coś ci nie odpowiada w miejscu, w którym pracujesz nie bać się i szukać pracy w nowym miejscu.

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chodzi o ciężką pracę, to możesz zawsze pojechać na Alaskę do rybek. Znajomy był 2 miesiące, dłużej nie wytrzymał i do teraz ma problemy z kręgosłupem, ale swoje zarobił. Coś ok $5000 przywiózł. (zakwaterowanie i wyżywienie za darmo, bilet tylko do NYC kupował a dalej pracodawca) tam z resztą nawet nie miał na co wydawać kasy ;> ale jakbyś był 4 miechy, to w ogóle dużo byś przywiózł. Tylko, czy ja wiem, czy warto aż tak się poświęcać? no, to zależy od osoby.

Poza tym, to polecam małych pracodawców - sklepiki, B&B, kawiarnie, małe restauracje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak liczy sie tylko zarobek....i nie boisz sie ciezko pracowac to polecam slynna kontraktorke od 10$ w zwyz za godz...np. elewacje w systemie stucco (kladzenie tynkoow)....ale nie polecam...sam sproobowalem i jest baaardzoo ciezko...ale swoje zarobisz.....pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym konkretnie polega praca w drukarniach, ze jest taka ciezka jak pisza??

przez jakie formy mozna tam sie dostac???

tu masz moja opinie...

http://www.usa.info.pl/baza_show_emp.php?id=499

wbrew temu, ze jest ciezko, calkiem nawet bardzo, to polecam... sam chetnie pojechalbym w tym roku, ale niestety pokusilem sie na jakies kasyna :x 10k$ to mozna spokojnie, przy zalozeniu ze pracuje sie 6 dni w tyg. po 750$ i nie wydaje sie zbyt duzo na zakupy :) bo kupowac w Milwaukee to naprawde jest gdzie :o

odnosnie pracy, to zmiany sa 12-godzinne z 2 przerwami po ok 20 min (na Press jedna przerwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej [you]! za dwa tygodnie konczy mi sie kontrakt w miejscu gdzie pracuje.. i zastanawiam sie co robic dalej.. Nie znam nikogo tutaj, nie wiem gdzie jechac, co robic... Jestem teraz w Maine, i najlepiej bylo by poszukac pracy gdzies w okolicy, zeby za duzo nie wydawac na podroz... Tylko gdzie?? Moze Ty [you] potrzebujesz wspollokatorki? bo wynajecie mieszkania samemej bedzie za drogie... any sugestion? Please help me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

columbus ma prace w magazynach pod NYC bodajze, rekort kasy przywiezionej po 4 miesiącach ponoc wyniusł 26 tys $$$ ale praca jak wszyscy mowia mega wyczerpująca, i jedzie sie na akord im wiecej robisz tym wiecej masz kasy trzeba byc fizycznie przygotowanym i miec dużą wytrzymałość, co do pracy jako kelner fakt z dobrze płatnych to chyba najlżejsza dostępna praca na wat bo czesto z tipami wychodzi od 20 do 30$/h tylko jak jest ruch we wrzesniu wszystko spowalnia zawsze i juz tak [beeep] nie jest zazwyczaj , w miastach typu vegas przez caly rok jest ruch tylko w wakacje o 20-30% większy zapewne i tu koniec sezonu nie ma takiego wielkiego wplywu na większość prac,

jeszcze z dobrze płatnych to krupier, busser ( wyrabia nawet od 12 do 24$/h) kichen runner, u kilka innych ale te pozycje czesto wymagają doswiadczenia i papierow

a co do quad graphic mozliwe jest wyrobienie 1000tys tygodniowo przy powiedzmy 80h/tydz? i czy zawsze sa jakies nadgodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...