Skocz do zawartości

DS 2019 bez pośrednictwa


Rekomendowane odpowiedzi

wiec zalezy jaki program , ja np jade na camp , bez posrednika w Polsce , bez oplat (place tylko za bilet ) i dostaje wieksza kase za parce na campie , ds 2019 przysylaja mi do domu porosto z Angli.

jestem bardzo ciekawy... pociagnij ten temat, jak to zalatwilas, kilka szczegolow prosze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku bylam z CA na campie , od strony formalo-organizacyjnej nie bylam zadowolona , wiec w tym roku nie chcilam posrednika z Polski , moj sposob to najprostszy sposob , czyli e-mail , skontaktowal sie ze mna asystent dyrektora , zaproponowal kontrakt , formalnosci zalatwia camp leaders , camp placi za papiery i ubezpiecnie , ja za bilet i dostaje 2x kieszonkowe z CA :lol: i jeszcze na campie pracuje 7 tyg , wiec potem jeszcze 2 miesiace w nyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu nasz pracodawca kontaktował się z organizacjami w USA (cenet, ciee) nie byli zainteresowani zajmowaniem się pojedynczych osób. poprostu nieopłacało im sie to, wolą współpracować z biurami ktore mają większa ilość osób chetnych na W&T.

A dlaczego DS przyszedł z Anglii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...