Skocz do zawartości

Ile kosztują podstawowe leki w Drug Store's (apteki)....


skandal

Rekomendowane odpowiedzi

wejdź na

http://www.walgreens.com/store/category_he...&tab=healthcare

i posprawdzaj , podejrzewam ze w innych drug store'ach jest podobnie. Jak dla mnie amerykańska Aspiryna działa skuteczniej niż polska. A! co do antybiotyków - radziłambym wziąć z chaty, ja brałam chyba ze 3 opakowania zeszłego lata i się przydało ( miałam anginę i nie wyleczyłabym się inaczej a za lekarza a co dopiero za takie leki trzeba nieźle zapłacić...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy brac ze soba takie podstawowe leki jak aspiryna, cos na żołądek, ból zęba, głowy, biegunka :D itp  . :( byliscie w takim drug store? wiecie ile kosztują takie podstawowe leki?

sklepowe marki sa tansze, firmowe troche drozsze, ale za taka butelke aspiryny bayer dasz co kolo $6-$10lub wiecej w zaleznosci od rozmiaru. Tylenol, Aleve i inne w podobnej cenie. Ale sklepowa marka bedzie tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wątku wykasowane zostało kilkanaście postów kompletnie nie związanych z tematyką FORUM. Bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu i nie odbiegane od tematu. W przypadku dalszych dyskusji osoby łamiące regulamin zostaną zbanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.cvs.com lub www.duanereade.com to sa najpopularniejsze apteki w usa... wogoole apteka to troche dziwne pojecie jesli chodzi o usa :( ale sam sie przekonasz.... ceny lekow wiec... wszystkie podstawowoe leki nie koszuja wiecej niz 10$ a takie proste srodki typu zeby glowa nie bolala itp nie wiecej niz 5$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...