Skocz do zawartości

Koszt połączeń ...


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowy z Polski do USA są nie za tanie, natomiast z USA do Polski wiadomo że są znacznie tańsze. I chciałbym się dopytać o jedną rzecz ... niedawno słuchałem rozmowy pewnej pani która opowiadała że jej syn jest za granicą, żeby taniej sie rozmawiało syn wysłał do Polski kartę SIM i co miesiąc wysyła sms-em kod ze zdrapki żeby w domu w Polsce sobie doładowali, w ten sposób jest o wiele taniej :)

No i jak to jest ???? Jeśli bede dzwonił do Polski z amerykanskiej karty będzie drożej na Polską, czy mnie znacznie taniej wyniesie jeśli w Polsce bedzie amerykanska karta i na nią bede dzwonił ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos naprawde tak zrobil - musial sprawe przemyslec i oplacilo mu sie, ale nie spotkalem sie jeszcze z roamingiem, w ktorym osoba za granica odbierajac polaczenie przychodzace nie musiala placic za rozmowe.

Gosc siedzac w USA dzwoniac z amerykanskiej komorki na amerykanska komorke w Polsce nie placil pewnie wiecej, niz za polaczenie lokalne - natomiast z amerykanskiej komorki w Polsce pobierane byly oplate za obsluzenie polaczenia roamingowego.

Dzwoniac z USA do Polski na polska karte - bedziesz placil jak za polaczenie miedzynarodowe z Polska.

Jesli w Polsce bedzie amerykanska karta - pobierana bedzie z niej oplata roamingowa (wiec w zasadzie wiecej placic bedziesz za amerykanska karte w Polsce, niz za amerykanska w USA podczas takiego polaczenia).

Wydaje mi sie, ze tak wlasnie bedzie - ale skoro ktos cos takiego wymyslil, pewnie sobie to dobrze przeliczyl - moze sie myle.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...