Skocz do zawartości

Płacenie w sklepie na lotnisku europejskim


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Ja na Heathrow mialam tylko pare funtow i nie bylo problemu z zaplata w dolarach.

A płacił ktoś dolarami w Monachium? :(

Jackie - trasa Kraków-Monachium-Chicago? :>

[leciałem przez Monachium, ale niestety nie kupowałem tam niczego, więc Ci nie pomogę ;) Ceny widziałem w euro, jednak prawie na pewno przypominam sobie kantor na lotnisku. PRAWIE NA PEWNO :D Prawie robi wielką różnicę... :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie - trasa Kraków-Monachium-Chicago? :>

Dokładnie :( 26 maja ;)

leciałem przez Monachium, ale niestety nie kupowałem tam niczego, więc Ci nie pomogę :D Ceny widziałem w euro, jednak prawie na pewno przypominam sobie kantor na lotnisku. PRAWIE NA PEWNO :) Prawie robi wielką różnicę... :D

Pożyjemy, zobaczymy. Najwyżej dzieciakom nic do picia nie kupię, przeżyją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie - trasa Kraków-Monachium-Chicago? :>

Dokładnie :( 26 maja ;)

leciałem przez Monachium, ale niestety nie kupowałem tam niczego, więc Ci nie pomogę :D Ceny widziałem w euro, jednak prawie na pewno przypominam sobie kantor na lotnisku. PRAWIE NA PEWNO :) Prawie robi wielką różnicę... :D

Pożyjemy, zobaczymy. Najwyżej dzieciakom nic do picia nie kupię, przeżyją ;)

Życzę powodzenia i bezpiecznego lotu! Pozdrów ode mnie te brzydkie tlenione na blond niemieckie stewardesy... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielogiczne by bylo przyjmowanie tylko jednej waluty, bo to by psulo biznes. W koncu na lotniskach jest naturalne, ze ludzie maja rozne waluty.  :) Ale pewnie sa lotniska, gdzie nie mozna.

Nigdy nie miałam tego problemu, przy lotach z przesiadką jakieś tam monety euro się zawsze po kieszeniach szwendały :( A jak znam swoje dzieci to narobią od razu rabanu że umierają z pragnienia i głodu ;) więc wolałabym jednak mieć możliwość kupienia im tego i owego. Tym bardziej że będziemy czekać 3 godziny na następny lot. Jak im zatkam dzióby sokiem to przynajmniej w spokoju sobie papierosa wypalę.

Do kantoru wybitnie nie mam kiedy iść, mieszkam na za[beeep]u, sprzedałam już samochód, ogólnie biorąc nie mam se jak palcem trafić do pewnej części ciała ;)

Muszę przyznać że pomysł z kantorem na lotnisku mi do głowy nie przyszedł. Na myśl o moim tumaństwie robi mi się jeszcze głupiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Heathrow mialam tylko pare funtow i nie bylo problemu z zaplata w dolarach.

A płacił ktoś dolarami w Monachium? :(

ja placilam dolarami w monachium ;) nie ma najmniejszego problemu, tylko reszte wydaja w euro. a monety potem mozna wydac na rozmowe do domu - zyjesz i samolot nie spadl nigdziepo drodze :D

zycze milego lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...