Skocz do zawartości

Jakość walizek


pchel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło Wam się kiedyś, że kółka w walizce po prostu pękły, albo mocownie trzymające je albo coś podobnego?

Jeśli tak, kto był producent tego "ferelnego" towaru? :D

Co sądzicie o wytrzymałości/jakości walizek sprzedawanych w TESCO itp. hipermarketach (np.: PASO, GLOBTROTER)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja walizke kompletnie polamano przy przesiadkach. Byla z tych tanich.

a moja choć tania (kupiona w Auchan albo w Makro, nie pamiętam), przeżyła podroż do USA (z przesiadkami) a także podroż do Anglii (autobusami i w ogóle). Ma się bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o drogiej walizce mojej dziewczyny... - jej walizka po podroży do Anglii jest już niestety do wyrzucenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, ja zakupilam na wyjazd walizke z Reala i tak naprawde to jeden wielki shit! Nie dosc, ze szycie na suwaku poszło, to sam suwak sie notorycznie psul. Straszna kicha, na szczescie w usa kupilam porzadna torbe, a nie takie niewiadomo co made in poland...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trwalosci to zalezy jak ja bedziesz traktowac - a raczej obsluga lotniska. We frankfurcie naogladalem sie jak jest bagaz przeladowywany i mi szczeka opadala nie mowiac ze walizki staly odsloniete na deszczu. Moze to byl jednorazowy przypadek, ale moja walizka po trzeciej wyprawie na W&T wyjechala lekko uszkodzona.

Za to koledze urwala sie raczka walizki za ktora sie ja ciagnie, ale jego walizka wazyla ponad 40kg wiec sie nie dziwie. Zwykla walizka powinna wystarczyc na podroz tam i na powrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem w PLUS walizke po zapakowaniu, wracając do Polski gdy podniosłem na wage to sie rączka urwała nity puściły dobrze że miałem pasek do spięcia za 1$ można kupić, a tylko ważyła 9kg a można przewozić bagaż 23kg na osobe 2szt każda nadwaga obojętnie ile to dopłata 100$ Jak jest duża nadwaga to nie przyjmą nawet bagażu trzeba przepakować lub pozostawić osobie odprowadzającej na lotnisko

:D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam kiedyś chyba Globtrotera, to nie dosyć że mi podarli na lotnisku ( na szczęście tylko zewnętrzną warstwę i nic nie wyleciało), to w pierwszy dzień w Stanach po przejściu boardwalka w Atlantic City kółeczka mi się po prostu stopiły. Pewnie przez to że deptak był z desek, chociaż lepsza mojego chłopaka wytrzymała bez problemu Ale od tamtej pory wolę już kupić troszkę droższą ale bardziej wytrzymałą ( z lepszymi kółkami i z grubszego materiału)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...