Skocz do zawartości

Gdzie kupować elektronike


Grzystek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wyjeżdzamy na Floryde z kumplami. Chcielibysmy sobie kupic jakiegos laptopa i cos do robienia zdjeć. Stąd pojawiaja się dwa pytanka.

Po pierwsze (primo) czy lepiej kupować w Miami czy w Chicago (tam tez bedziemy) :?:

No i po drugie (primo) gdzie coś kupić w Miami i gdzie w Chicago :?:

Nie musze dodawac chyba żeby było dobrze i tanio.

Serdeczne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyjeżdzamy na Floryde z kumplami. Chcielibysmy sobie kupic jakiegos laptopa i cos do robienia zdjeć. Stąd pojawiaja się dwa pytanka.  

Po pierwsze (primo) czy lepiej kupować w Miami czy w Chicago (tam tez bedziemy) :?:  

No i po drugie (primo) gdzie coś kupić w Miami i gdzie w Chicago :?:  

Nie musze dodawac chyba żeby było dobrze i tanio.

Serdeczne dzieki

słyszałem że w Chicago w dzielnicach arabskich można bardzo tanio kupić (dużo utargować - u nich jak się nie potargujesz to obrażasz sprzedawcę) - w normalnych sklepach oczywiście, ale czy to najlepszy pomysł... wyższe ryzyko -> większy zysk ale jak coś się zepsuje to masz problem

w każdym razie znajmomy wytargował kiedyś diskmana za 50$ (cena początkowa 150) - inna sprawa że wcale go nie zamierzał kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten kłopot moim zdaniem dobrze bym sprawdzał w dzielnicach arabskich czy hinduskich tam mają tanio i dużo opuszczają ceny jest to przeważnie sprzęt zwrócony do producenta lub po wyjęciu z pudełek na (wystawie długo stał) kupowałem telefon to z hindusem sie targowałem z 140 doszło za 65$ dla mnie było to coś nie tak bo za szybko taką niską cene wystawił na koniec mi mowiedział ze to jest bez gwarancji i jak nie będzie działać to niema zwrotu :D i odstąpiłem od tej transakcji, ostatecznie kupiłem w BEST BAY przywiozłem działa jest OK :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...