Skocz do zawartości

Wiza - drugie podejście po odmowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Przejrza3am wiekszośc wątków dotyczących odmów wiz do Usa,ale mam troche pytan.

Sama niestety taką odmowe dosta3am, ale zamierzam sie wybrac jeszcze raz.

Nie mine3o du?o czasu ,ale chcia3abym spróbowaa.

Prosze wszystkich ,którzy dostali odmowe i ponownie udali sie do ambasady po krótkim czasie, napiszcie jak to wygląda3o i z jakim skutkiem.

Wiem, ?e jest to du?o osób ,które dosta3y odmowy, wiec prosze wszystkich napiszcie jak to by3o u Was.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3uchajcie jest tyle odmów codziennie, naprawde nie ma nikogo na tym forum co by3 w podobnej sytuacji ??

Prosze napiszcie !!!

Pozdrawiam.

Co prawda nie dostalem odmowy - ale wiem ze jesli starasz sie ponownie o wize turystyczna to szanse sa mierne - jesli starasz sie o J1/work and travel a jestes studenkta to masz dosc spore szanse..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stara3am sie o F-1 i zamiarzam jeszcze raz staraa sie o F-1, mam narne szanse, ale a no? sie uda.

Wiem ,ze na J-1 mam wieksze szanse, ale w obecnej sytuacji nie moge jechac na np. Work and travel ,bo to jest praca w wakacje, a ja w tej chwili jestem na 5 roku i w tej chwili trace czas , a do wakacji daleko.

Na intership te? nie, bo nie mam praktyki, wiec jak widzisz nie jest 3atwo.

Jedyne co mi zosta3o to albo posanie odwo3ania, bo pewnie i tak nic nie da, albo staranie sie o wize jeszcze raz, chocia? szanse są marne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
i jak tam bylas jeszce raz w ambasadzie bo tez coraz czesciej o tym mysle bo nie dostalam wizy J-1, pisalas tez ze na J-1 sa duze szanse w drugim podejsciu, znasz takie przypadki ze sie udalo?? z tymi samymi dokumentami co wczesniej czy lepiej miec cos wiecej?? dzieki za info
Hej!

Zaciekawilo mnie to, na podstawie jakich dokumentow staralas sie o J1? Na internship?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nastraszylas, poniewaz obecnie jestem na praktykach i przedluzylam je sobie o kolejne 5 miesiecy i mam wazny DS na ten okres czasu, chce wrocic na swieta do Polski, ale niestety bedzie juz to w okresie "przedluzonym", wiec nie mam na ten czas aktualnej wizy, stad musze zawitac w ambasadzie by ubiegac sie o nowa wize pozwalajaca mi powtornie przekroczyc granice Stanow. Bylam pewna, ze skoro ma sie DS, to sie nie czepiaja!! Pozwol, ze zapytam, czy zalatwialas to przez CIEE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...