Skocz do zawartości

odciski palców


jadzia83

Rekomendowane odpowiedzi

czesc chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tymi odciskami palcow w krakowie u pracownikow konsula otoz jedni mowia ze trzeba przy okienku zrobic odciski kciukow a inni ze 2 palca kto ma racje moglby mi to ktos wjasnic dzieki

Na miejscu sie dowiesz dokladnie. Ja wiem tylko, ze w Wawie trzeba bylo uzyc palcow wskazujacych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tymi odciskami palcow w krakowie u pracownikow konsula otoz jedni mowia ze trzeba przy okienku zrobic odciski kciukow a inni ze 2 palca kto ma racje moglby mi to ktos wjasnic dzieki

w Krakowie wskazujacy, kciuk i duzy u lewej nogi, w Kanadzie i Danii dodatkowo odcisk czubka nosa, bo na ich terytoriach zyja Eskimosi, w konsulacie w Kijowie cala reke, w Berlinie wskazujacy, serdeczny i maly prawej reki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodatkowo na JFK jak juz bedziesz to trzeba przygryzc kawalek miekkiej modeliny to jest w razie jak bys zginela w zamachu terrorystycznym to cie po uzebieniu znajda... i jeszcze jedno przy oddawaniu odciskow radzil bym przyciete pacnokietki NIE POMALOWANE bo to zafalszowuje odciski, i nakremowane dlonie ewentualnie tylko opuszki palcow, Natomiast przy wyjezdzie z usa odcisk posladkow.... LITOSCI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...