Skocz do zawartości

fundacje/sponsorzy programów treningowych


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

proponuje sie powymieniac informacjami na temat wymagan organizacji sponsorskich

wiele osob w stanach, bedących juz na internshipie zdecydowanie odradza3o fundacje COUNCIL (ciee)

jakie są wasze doświadzczenia?

co sądzicie o CHI? czy to prawda ?e są "dosya liberalni"

czy ktoś wie jacy są polscy przedstawiciele organizacji INTEREXCHANGE

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEE jest faktycznie bardzo "rygorystyczne" (to otczywiscie zalezy jak kto podchodzi do samych "praktyk")... :evil:

CHI liberalne - tak mowia, choc w YTP zarzekaja sie, ze nie ma tak latwo... :wink:

Jesli masz swojego pracodawce i jest to ktos z branzy, nazwijmy ja, turystycznej, to warto skorzystac z pomocy fundacji WISE, kontaktujac sie juz bezposrednio ze strona amerykanska... :shock:

Bardzo ciekawy watek, mam nadzieje, ze ktos jeszcze zabierze glos... Na przyklad Dagmara, ktora wyjechala na praktyki z prawdziwego zdarzenia... :smt028

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odzywam sie :D

praktyki z prawdziwego zdarzenia - no fakt, pracuje tutaj zgodnie z kierunkiem ukonczonych studiow (Zarzadzanie i Marketing, a praca w dziale Sales & Marketing w firmie zajmujacej sie e-commerce software), zarabiam dosc sensowne pieniadze ($ 2.5K, i sa szanse na podwyzke ;) ) i tak dalej i tak dalej.

Wyjechalam dzieki organizacji AIESEC. To organizacja studencka (studenci nauk ekonomicznych i biznesowych), wysyla ludzi w kazdy zakatek swiata. Poniewaz ja do AIESECu nalezalam, 99% procedur mnie ominelo (a jest ich i tak naprawde bardzo malo), wiec po szczegolowe info kieruje na strone www.aiesec.org. Oplata jest minimalna (za wpisanie do systemu plus za egzaminy jezykowe - nie chce sklamac ale nie wydaje mi sie, zeby to kosztowalo wiecej niz 300 PLN - znow - ja nie placilam, wiec na 100% nie wiem).

W przypadku dodatkowych pytan - piszcie, postaram sie pomoc.

Pozdrawiam z San Francisco,

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...