Skocz do zawartości

Telefon komórkowy na campie


anat

Rekomendowane odpowiedzi

Czy bierzecie telofony komórkowe? I czy na terenie Independent Lake Camp jest zasięg ?? Może wiecie ile sms kosztuje do Polski ( sieć orange mnie interesuje :o , bo w BOK Orange mi nie odpowiedziało, chyba sami nie wiedzą :)...Jak coś wiecie to proszę piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens brania tel komorkowego na camp. oplaty sa wysokie, taniej wyjdzie kupic sobie tam karte i dzwonic z automatu- tego tam jest pod dostatkiem a sms z necika :o. Zasieg na ILC z tego co pamietam to byl poza campem tzn na Poynt chyba byl ale to tez nie jest pewne bo na samym obozie to nie lapalo nic, nawet sieci USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie np komorka nie lapie, cociaz mam trzy zasiegi. mam zamiar kupic pre-paid w verizon, ale nie wiem czy mi sie to bedzie oplacac, sie okaze. amerykanie nawet maja tutaj problem z zasiegiem- i takie przewaznie sa stany- w duzych miastach wszyscy maja zasieg, gorzej z lasami, jezioramik, itd;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sie ma ja jestem juz 11 dzien na obozie :-) kupilem sobie nokie za 19 $ w markecie WALMARKT ceny smiesznie tanie napok 2 litrowwy 59 centow hehehe ... smieszne w telefonie jest to ze moge dzownic tylko do USA a do Polski nie, ale ludzie z Polski moga do mnie dzownic i wysylac meile i sms-y :) ... az mi kopara opadla jak brat do mnie zadzownil a ja wsciekly bylem ze komorka mi nie dziala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Mam telefon na kartę zakupiony niedawno w salonie orange. Jest to Sony Ericsson K310i i mam pytanko czy bez problemu będę mógł odbierać smsy w stanach korzystając z tej karty oraz na takim modelu telefonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon na kartę zakupiony niedawno w salonie orange. Jest to Sony Ericsson K310i i mam pytanko czy bez problemu będę mógł odbierać smsy w stanach korzystając z tej karty oraz na takim modelu telefonu ?

Twoj telefon jest 3-zakresowy (900/1800/1900) wiec bedzie dzialac w USA. Tak samo sms-y bedziesz mogl odbierac i wysylac jezeli oczywiscie bedzie zasieg w miejscu w ktorym bedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...