Skocz do zawartości

Czy studia w Quanico USMC mają jakieś znaczenie?


Rossanoff

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zlozylo ze dwa lata temu szkolilem sie w Quantico (VA) skonczylem studia podyplomowe a nawet obronilem prace uzyskuja dodatkowo Master of Military Studies. W Polsce po powrocie nie bylo juz w armii dla mnie miejsca. Teraz jestem 40 letnim emerytem ktory zastanawia sie nad wyjazdem na stale. Chcialoby sie powiedziec 'gdybym wowczas wiedzial, ze armia mnie wykiwa to..' Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi czy moje tak specyficzne 'amerykanskie' wyksztalcenie mozna wykorzystac w w walce o prace i pobyt w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zlozylo ze dwa lata temu szkolilem sie w Quantico (VA) skonczylem studia podyplomowe a nawet obronilem prace uzyskuja dodatkowo Master of Military Studies. W Polsce po powrocie nie bylo juz w armii dla mnie miejsca. Teraz jestem 40 letnim emerytem ktory zastanawia sie nad wyjazdem na stale. Chcialoby sie powiedziec 'gdybym wowczas wiedzial, ze armia mnie wykiwa to..'  Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi czy moje tak specyficzne 'amerykanskie' wyksztalcenie mozna wykorzystac w w walce o prace i pobyt w USA?

Sprobowac zawsze mozna, chociaz marnie Twoje szanse widze. Na poczatek wspolczucia ze wojsko Cie tak zrobilo w konia. Do cywilnego zycia ten dyplom z tej dziedziny tak naprawde do niczego sie nie przyda ale nie wszystko stracone. Wiele razy liczy sie tylko tytul masters i nikt sie nie pyta z czego. Takze nie mysle, ze Ci on pomoze w staraniu sie o GC na wlasna reke. Ale zawsze istnieja tylne drzwi. Jezeli jestes w bardzo dobrej formie, w co nie watpie, i mowisz bardzo dobrze po angielsku sproboj sie skontaktowac z tymi firmami typu Blackwater, a jest ich kilka. Moze ktoras firma bedzie potrzebowala kogos z Twoimi umiejetnosciami, zwlaszcza, ze masz taki dyplom. Amerykancy oficerowie i podoficerowie ktorzy koncza slube w Twoim wieku sa chetnie przyjmowani, wiec zawsze mozesz sprobowac. Powodzenia.

http://www.blackwaterusa.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zlozylo ze dwa lata temu szkolilem sie w Quantico (VA) skonczylem studia podyplomowe a nawet obronilem prace uzyskuja dodatkowo Master of Military Studies. W Polsce po powrocie nie bylo juz w armii dla mnie miejsca. Teraz jestem 40 letnim emerytem ktory zastanawia sie nad wyjazdem na stale. Chcialoby sie powiedziec 'gdybym wowczas wiedzial, ze armia mnie wykiwa to..'  Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi czy moje tak specyficzne 'amerykanskie' wyksztalcenie mozna wykorzystac w w walce o prace i pobyt w USA?

To Polskie "Wojsko" to naprawde porazka... Mistrzowie swiata w wywalaniu pieniedzy w bloto... naszych pieniedzy. Wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...