Skocz do zawartości

sprawa sponsora :(


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem tutaj nowa. Pozdrawiam wszystkich na początku. Czytałam już kilka dni to forum, ale niestety nie mogłam znaleźć odpowiedzi na mój problem. Chciałam jechać na internshipa, ale niestety mój sponsor - CHI - nie zaakceptował mnie na program. I teraz już nie wiem, co mam robić. Czy czekać na wyjaśnienia, dlaczego - czy odrazu szukać innego sponsora. Jeśli w ogóle tak można?? Czy może jest tak, że jeśli jeden mnie nie chce, to już żaden inny się też nie zgodzi. A może jest jakiś sponsor, którego polecacie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Dziękuje i pozdrwiam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gabbi,

napisz cos wiecej.

Czy CHI mialo Ci znalezc praktyke czy mialas wlasnego ??

Zapytaj dlaczego - u mnie bylo, ze za malo doswiadczenia mam - choc wszedzie pisza,ze nawet w czasie studiow mozna jechac. W takim razie skad mam ta praktyke wczesniejasza miec??

pozdr,

pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

No ja właśnie czekam na jakieś wieści od CHI - z almaturu, ale narazei nic nie wiem dlaczego. Mialam swojego praktykodawce, moja kumpela jechala 2 miesiace temu i jej zaakceptowali. Jade na PCT - z ponad dwuletnim doswiadczeniem zawodowym w trakcie studiow. Nie wiem co mam robic, nie mam sily zalatwiac tego wszystkiego od nowa.

A u ciebie jak wyglada sprawa? Pozdrawiam i napisz koniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabbi,

a skoro p[onad dwu letnie doswiadczenie zawodowe to nie ma mowy o niezgodnosci praktyki z kierunkiem studiow.

Jesli nic Ci tam nie powiedza (a powienni )to sprobuj z CICD www.cicdgo.com moj chlopak jechal od nich i poszlo szybciutko, z reszta zobacz w archiwum - inni tez chwalili ta agencje.

Ja jade z amerykanskiej agencji EDI- i oni szukali mi pracy.

A propos - CICD jest tani!

pat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nic nie wiem. Biedna jestem.

Tzn. moje doswiadzcenie zawodowe nie ma nic wspolnego z kierunkiem studiow. Chcialam jechac na praktyki menagerskie.

A mozesz mi napisac, na jakie praktyki jechal twoj chlopak? I czy sam zalatwial sobie ze sponsorem, czy jednak za pomoca jakiegos biura w Polsce. Napisz mi prosze cos wiecej. Dziekuje za podniesienie na duchu.

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a moze wlasnie zle za napisalam, ze chce az na 18 miesiecy. Skoro mam dosiwadczenie menagerskie z Polski - ponad 3 letnie (jak teraz policzylam), albo sama nei wiem dlaczego mi odmowili. Nadal czekam na odpowiedz. A moze, ze moje doswiadczenie zawodowe bylo przerywane 3 razy wyjazdami na worka, i teraz chcialam tam jechac na intera. Nie wiem. A w jakiej dziedzinie jedziecie na praktyki.? Moze na menagerskie do restauracji. Jesli tak, to strasznei bylabym ciekaw zobaczyc wasz program praktyk. Moze bym w swoim cos pozmieniala. Pozdrawiam i dziekuje ze piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mam pojecia jaki moze byc problem, ale jesli nie moga ci Dsa wystawic to od razu do innej firmy wal.

A moze to problem training planu. Dlaczego sama piszesz go a nie Host Company?

Ja jade do hotelu a moj facet to informatyk.

nie ma za co, trzeba sobie pomagac i dzielic sie infformacjami.

tez bym chciala aby ktos pisal ze mna jakbym mialam taka sytuacje :lol:

pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Chyba jednak bede musiala pomyslec o zmianie sponsora. Tylko nie wiem czy dalabym sobie rade aby zalatwiac sama, bez posrednikow. jak im przeslac pieniadze, i jaka gwarancja, ze w razie braku akceptacji zwroca mi kase. A moze napisac do nich (jakiegos sponsora), zalaczyc CV czy jeszcze cos tam i moze cos odpisza, czy sie kwalifikuje i czy moglabym zaczac procedure aplikacyjna.

Sama nei wiem.

Znalazlam ciekawy watek

http://forum.2p.pl/read.php?f=11&i=44451&t=44451

Ciekawa lektura. Musze sie z tym przesalc. Chyba, ze odmowa od CHI to jakas wieksza sprawa, i juz zniknie moja nadzieja, na wyjazd. Wielkie dzieki i pozdrawiam

ps. ma ktos moze trainning plan dla menagera restauracji?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ja zrobil moj chlopak :lol:

Po pierwsze ja mu podalalm CICD, ze to dobry sponsor wiec jakby cos nie poszlo to lecialaby moja glowa :) hihihihi

Po drugie, napisal im, ze ma praktykodawce i w zalaczenie poszlo resume i cover letter. Oni odpisali ze musza najpierw sprawdzic Host Company - zaaprobowali. I jego o firme. Firma musiala napisac training plan w porozumieniu z CICD - wyli w stalym kontakcie. Wyslali do niego ten plan aby zobaczyl czy mu pasuje :) bylo tak jak chcial :)))

Po tym wszystkim, musial wplacic $$$$ konto walutowe u nas w banku juz mial i tylko zrobic przelew musial. Oni podali wszystkie namiary na ich bank SWIFT kod i cala reszte :)

Od tego momentu na DSa czekal.... aby nie sklamac max. 2 tyg! serio :)

DHL przywiozl papierki do domu i wszyscy szczesliwi.

Najgorsze to to, ze dostal sekcje 212 a niby jechal na 6 m-cy :/

ale est juz tam i szef chce go na h1b sponosrowac:) zobaczymy jak to wyjdzie w praniu:)

Jak widzisz poszlo szybko i gladko, tymbardziej, ze ty masz juz swoja Host Company.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...