Skocz do zawartości

YTP jeszcze raz...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i pozdrawiam z USA :lol:

Otoz wszystkim jest chyba znana fraza" Oszukali Mnie..." pewnego Pana, ktory stal sie slawny dzieku temu ze powiedzial co myslal :)

Tak jest i w Moim wypadku i grupy przyjaciol ktorzy "przejechali sie" z YTP do USA - bilety WWA- Waszyngton - 3300 , WWA - Nowy Jork 3700!!

Mam do Was pytanie - otoz zamierzamy wrocic wczesniej , po rozmowie telefonicznej z pracownikami biur YTP okazuje ze za zmiane daty biletu musimy placic , a Pan M.K. odpisuje ze nigdy nie bylo czegos takiego jak "pierwsze 3 zmiany za darmo " lub przynajmniej jedna.

Jak jest w waszym wypadku czy ktos slyszal o darmowych zmianach?

i czy wogole bylo cos takiego...

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... ciekawe ile postow stworzy jeszcze tomekrus z podpicowanym tekstem "a ja z ytp........". Proponuje w kolejnym poscie zaczac od "duzego A" i skonczyc kropka.

Byl tu juz 1 temat dotyczacy "nabijania postow", no ale tomekrus robi to po mistrzowsku. Sorry za offa.

A co do drugiego wyjazdu z YTP to ja bym nie zaryzykowal. Za 3900 to mozesz spokojnie poleciec do Australii do ktorej lot zdziebko dluzszy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...