Skocz do zawartości

Przesyłka z Polski do USA


zzztoppl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

z tego co wiem to nie byla ubezpieczona. Nie bylo tam zadnych wartosciowych rzeczy wiec nie bylo potrzeby ubzezpieczac. Takie maja ceny:( niestety:(

No na stronie PP jak również Pani w okienku powiedziała, że taka paczka (20kg do US) to 187 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Bo to troche zalezy gdzie sie mieszka i jakie sa zwyczaje w danym miejscu...

~14 lat temu mieszkalem w budynku z apartamentowcami gdzie byly normalne skrzynki i paczke z Polski postawila po prostu na gorze skrzynek pocztowych bo do srodka sie nie zmiescila.

Wczoraj USPS zostawil mi paczke z Amazona pod drzwiami garazu (wiec teoretycznie moglbym rozjechac jakbym wyjechal nie patrzac czy cos stoi pod drzwiami) bo do drzwi nie mozna sie dostac z powodu ilosci sniegu a ja poddalem sie z odsnierzaniem czegokolwiek innego poza podjazdem do garazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Mam pytanie do tych co wysyłali paczki Pocztą Polską do USA. Jak sprawa wygląda z odbiorem na miejscu? Co jeśli adresata nie ma w domu? Paczka zostaje rzucona pod drzwiami? wiecie coś na ten temat? Dzięki za odpowiedź.

Dostaje awizo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...