Skocz do zawartości

Chicago !


VeNoN

Rekomendowane odpowiedzi

bo to fantastyczne miasto! pod warunkiem ze nie jest sie zwiazanym z "polskim piekielkiem". jesli ktos ma do czynienia z polskimi kontraktorami czy serwisami sprzatajacymi to nic dziwnego ze psy wiesza na "windy city".

ja z dziewczyna trzymamy sie od tego z daleka. na jackowo wpadamy tylko po zakupy w kurowski sausage shop.

uwielbiamy wizyty w downtown, a jeszcze bardziej w lincoln park, zwlaszcza latem. mieszkamy w bucktown, a pisze te slowa z nowo kupionej toshiby kupionej za $250 po calonocnym staniu w kolejce do best buy w czasie black friday ;P

ponadto jeszcze nuce niektore kawalki po wczorajszym koncercie scootera w congree theather i juz ciesze sie na sylwestra z atb w tym samym miejscu.

jest tylko jedno miasto ktore stawialbym ponad chicago - sopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! W ubiegłe lato miałam okazję zwiedzić Chicago.prawdę mówiąc zauroczyłam sie tym wielkim miastem:P jest dużo interesujących miejsc godnych zwiedzenia no i nie wspomnę juz nawet o uroku downtown:P Dla mnie jest to druga Polska, a to za sprawą mieszkających tam naszych rodaków:)) Gorąco polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w Chicago i nie jest tutaj źle.... jeżeli chcesz łatwo znaleźć pracę i nie umiesz dobrze angielskiego i jest to najlepsze miasto.... jeżeli chcesz czuć się jak w Polsce to zapraszam tutaj. Co do Jackowa to to już dawno nie jest polska dzielnica tylko meksykańska i zapomnij o tym - mieszkałem tam jeden dzień i jest tam większy syf niz na murzynowie.... teraz mieszkam na Belmoncie - to jest polska ulica w miarę spokojna... Proponuję zamieszkać gdzieś na zachód od Laramie i na północ od Belmont.... Ja osobiście gdybym miał wybrać inny stan to pewnie coś z górami, jeziorami itp albo coś przy Meksyku.... NY nigdy w życiu.... na początek najlepsze będzie jednak Chicago żeby się oswoić z tym całym amerykańskim syfem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej chicago ach chicago miasto emigracji tysiace roznych przeciwnych nacji ....

wesolych swiat

a tak przy okazji

kto idzie iceskating dzisiaj do milenium park downtown chicago ???

przyjdzcie bedzie niezla jazda

a jak nie to i tak wszystkiego naj z okazji swiat

bigguy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...