Skocz do zawartości

Najgłupsze pytania od amerykanów.


Rekomendowane odpowiedzi

Celem tego tematu jest napisanie jakie amerykanie mają pojęcie o otaczającym ich świecie (a właściwie o jego braku). A więc zaczynam:

Na jakiego prezydenta głosowałeś w ostatnich wyborach? (chodziło o to czy głosowałem na Busha czy Kerry'ego, pytający wiedzial ze jestem Polakiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak ja lubie takie tematy.

pamietam szczegolnie jedno glupie:

"Skoro wy z polski i innych krajow europejskich, wszystko wiecie o otaczajacym was swiecie, a na pewno uwazacie ze wiecej wiecie niz amerykanie, to jakim cudem wy, wyksztalceni, super madrzy studenci przyjezdzacie tu pracowac za najnizsza stawke 80godzin tygodniowo, do pracy ktorej wiekszosc amerykanow by nie chciala?"

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorkendtrawel: w takim razie co Cie sklonilo wogole do wyjazdu na worka ?? naprawde nie bylo nic pozytywnego w Twoim pobycie w Stanach skoro zalujesz ?? bardzo mnie to ciekawi co maja na celu Twoje wypowiedzi :?

co do glupich wypowiedzi amerykanow to nawet Polak potrafi glupio gadac i zadawac bezsensowne pytania :lol:

zedytowalem - prosze trzymac sie watku a nie zbaczac na niebezpieczne tematy /F

_____________________________

2007 ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...