Skocz do zawartości

Powrót na W&T bez biura w Polsce?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się zapytać doświadczonych uczestników czy istnieje szansa na powrót do USA na W&T bez pośrednika w Polsce.

W tegoroczne wakacje wjechałem z YTP i pracowałem w parku rozrywki. Miałem wyjątkowe szczęście, 2 razy awansowałem i mam zaproszenie od samego dyrektora. Poza tym, pracuje tam przedstawiciel CHI, który powiedział, że może mi pomóc ze wszelkimi formalnościami, gdybym chciał wrócić, bo bardzo im zależy.

Zastanawiam się więc czy nie warto wybrać jakiś tańszy wariant i samemu wszystko pozałatwiać.

Pytanie tylko, czy istnieje z tym jakieś ryzyko, czy jest to wogóle możliwe, czy też lepiej pojechać z biurem, z wariantem swojego pracodawcy.

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się więc bardzo.

W takim razie jaki jest etap postępowania? Powiedzmy, że dostaję ofertę pracy, oni mnie 'rejestrują' i co dalej? Mam sam się umówić na rozmowę w konsulacie, jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem, co muszę dopełnić, żeby to wszystko grało?

Dzięki za pierwszy odzew i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick, moim zdaniem powinienes pojsc do jakiegos biura, gdzie jest najtansza opcja self, czyli przedstawiasz im kontrakt z pracodawca i gdzies masz ich te wszystkie targi nie targi:) Oni zalatwiaja Ci dokumenty i nie ma Cie. Zainteresuj sie Student Point w Wawie(przy UW), szczegolnie do tego piatku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...