Skocz do zawartości

H2B- z jaką firmą najlepiej jechać?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym się wybrać na program H2B i szukam jakiegoś dobrego pośrednika w miare blisko Katowic. Wiem, że w Katowicach działa emakopol, ale po tm co tu czytałem nie wiem czy chce się w to pakować. Może ktoś ma doświadczenia w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • 3 miesiące później...

ja również prosze o pomoc w dokonaniu własciwego wyboru bo czytajac posty na temat tych wszystkich firm mozna sie nieźle zniechęcić:/ ja mieszkam w okolicach wawy ale moge jechac z biura które jest w innej miejscowości o ile bedzie to dobre biuru, czy ktoś słyszał moze o biurze "rodzina"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Ja doświadczenia może nie mam, ale kolega chce się w najbliższym czasie wybierać na H2B i też sprawdzał kilka firm. Okazało się, że od tego roku wyjazdy H2B organizuje CCUSA. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie i opinie ludzi, którzy się z tą firmą zetknęli, warto sprawdzić czy ich oferta jest konkurencyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wyjazdów na wizę h2b nie organizuje żadne biuro w Polsce ...

Oni mogą jedynie być pośrednikami w skojarzeniu zainteresowanych z pracodawcą amerykańskim ...

Obecność pośrednika zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami często zupełnie niepotrzebnymi...

Za program h2b od początku do końca odpowiada pracodawca.

Sam wyjechałem już dwukrotnie na wizę h2b i jestem bardzo zadowolony.

Namówiłem na wyjazd również swoich znajomych. Generalnie wszyscy wrócili zadowoleni.

trudno jest odpowiedzieć na tak postawione pytanie... h2b - z jaką firmą najlepiej jechać ...

Żadna firma w Polsce nie ma wpływu na proces rozpatrywania wniosków aplikantów o wizę h2b. Jedyny wpływ ma pracodawca.

Wymagania stawiane pracodawcom w USA co do aplikantów h2b są bardzo wysokie.

Nie wszystkie firmy mogą sobie pozwolić na zatrudnianie pracowników zza granicy...

Te które mają taką możliwość, muszą posiadać stabilną politykę firmy oraz uczciwe zasady zatrudniania i wynagrodzeń pracowników, w celu utzymania pozytywnego wizerunku co do prawa nieimigracyjnego w USA...

Mogę podesłać bezpośredni kontakt do pracodawcy organizującego wizy h2b zainteresowanym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Mogę podesłać bezpośredni kontakt do pracodawcy organizującego wizy h2b zainteresowanym...

Cześć! Czy byłbyś tak miły i mógłbyś mi podesłać kontakt do tego pracodawcy? Najlepiej na maila: danfer@wp.pl

Z góry dziekuję i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...