Skocz do zawartości

Kielce - Jakie biuro wybrać? Proszę o opinie!


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM JESTEM JUZ ZDECYDOWANY JECHAC NA W&T.MIALEM JECHAC Z YTP ALE CZYTAJAC WASZE POSTY NIE WIEM CO MAM ROBIC ,NIE MA BIURA KTORE BY NIE MIALO ZLEJ OPINI WIEM ZE TO NIE ZALEZY WYłACZNIE OD NICH ALE PROSILBYM O JAKIES PODPOWIEDZI.ZAWOADY I MIEJSCA W KTORE WARTO POJECHAC ZEBY SIE NIE ROZCZAROWAC POZDRAWIAM I CZEKAM ... : :shock: :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

znajoma byla z YES, oskubali ja na bilecie jak ytp, w ostatniej chwili umowa ktora podpisali za posrednictwem biura z pracodawca okazala sie niewazna bo sie rozmyslil i biuro dalo im jakas gorsza propozycje. Jako ze bylo strasznie pozno juz nie mieli wyboru i polecieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialemz przedstawicielem ccusa i dal mi cennik programu, nie rozmumiem czemy drozszajest opcja z wyborempracy z biura niz na targach pracy...to znaczy ze targi to lipa?

Jednak nie widze negarywnych opini o tym biurze i mozna samemu kupic bilet to sie ceni:D

prosilbym jednak o posty uczestnikow tego biura ktorzy wybrali sie z nim

o namiary na jakiegos pracodawce z ktorego byliscie zadowoleni i nadal prowadzi nabor.pozdrwaiam WASACZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...