Skocz do zawartości

3tyg. na zdobycie wizyUSA i KANADYJSKIEJ. Zdąze z tą drugą?


kasiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka sprawa. :shock: Wiem zeby "zdobyc" wize usa potrzeba na to w styczniu nawet 6 dni. Ale zupelnie nie orientuje sie jak to jest z Kanadyjską? Ile trwa ten proces? Czy jak zanosze im podanie to musze zostawic im paszport? cxzy trzeba sie umawiac wczesniej na wizytę? Statek mi odpłynie a ja mu pokiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizy turystycznej do Kanady to wylglada tak ze musisz byc w Ambasadzie pomiedzy 8:15 do 11 aby moc starac sie o wize do Kanady.W srody nie ma przyjec interesantow.

Przynosisz ze soba wypelniony wniosek o wize lub tez wypelniasz ten wniosek pod Ambasada,dolaczasz 2 zdjecia paszportowe plus zaswidaczenia z pracy,szkoly jesli sie uczysz ,zaswidaczenie z banku .

W Ambasadzie oplacasz oplate wizowa i mozesz zaplacic w zlotowkach lub tez w dolarach kanadyjskich.

Tego samego dnia mozesz otrzymac paszport razem z wiza ,moze byc tak ze zostaniesz poproszona o dolaczenie dodatkowych dokumnetow i wtedy musisz sie stawic 2 raz w Ambasadzie.

wiecej informacji na tej stronie:

http://geo.international.gc.ca/canada-euro...embassy5-pl.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to paszport Ci oddaja .

Pamietaj ze prawie 90% osob jest proszona na rozmowe a od niej wszystko zalezy,,nie ma 100% pewnej sumy na koncie..Lepiej z ta suma nie przesadzaj .

Bierzesz zaswiadczenie z banku ze posiadasz tyle a tyle kasy na koncie (nie potrzebna jest historia rachunku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz zaswiadczenie z banku ze posiadasz tyle a tyle kasy na koncie (nie potrzebna jest historia rachunku).

To sie ciesze se nie trzeba historii rach. Juz zaczelam zbierac po rodzinie forse i pojutrze smigam do banku. Dzieki za rozwianie wątpliwości i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...