Skocz do zawartości

międzylądowanie


modko

Rekomendowane odpowiedzi

W maju lecę z Amsterdamu do Charlotte rejsem bezposrednim. Problem w tym ża samolot ma miedzyladowanie w Filadelfii. Jak mnie poinformowano podobno nawet nie muszę wysiadać z samolotu. Z drugiej strony wiem że przepisy USA mówią że odprawę przechodzi sie w pierwszym porcie , do którego przylatuje samolot.

Czy ktos wie jak jest w tym przypadku. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa. jesli nie musisz wysiadac z samolotu - to nie przechodzisz przez bramki (nie wychodzisz 'na miasto') - zatem odprawa bedzie na docelowym lotnisku.

choc z tym wysiadaniem to jest tak ze i tak zaproponuja opuszczenie samolotu - poszwedasz sie pewnie po tym samym terminalu i patrz wyzej.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niekonicznie, ja majac przesiadke w Houston musialam nadac bagaz ponownie to miejsca docelowego, ale ze wzgledu na to ze zgubili moj bagaz nie musialam tego robic :roll: . lepiej sprawdzic. i tak dla pewnosci jak bedziesz wylatywac to na lotnisku po prostu zapytaj, jak z tym bagazem jest. najczesciej bagaze odbiera sie w miejscu docelowym ale dlaczego czasem jest inaczej to nie mam pojecia.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...