Skocz do zawartości

Szukam dobrej szkoły w Chicago!


bosman77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może ktoś z forumowiczów może mi polecić dobrą i w miarę tanią szkołe w Chicago, która oferuje nauke angielskiego dla obcokrajowców. Szukam szkoły w cenie do 100$ za 20 -25 h nauki tygodniowo. Najchetniej skorzystałbym z usług szkoły ktora podobnie jak np. Bell School z NYC pomaga studentom w znalezieniu taniego zakwaterowania. Interesuje mnie wyłacznie szkoła z Chicago. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Bosman :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy chodzi jedynie o naukę, czy myślisz o zmianie wizy (na. na studencką)..?

Czy myslisz o zajęciach w wymiarze kilku godzin tygodniowo, czy tez chcesz uczęszczac codziennie..?

Wreszcie, czy chcesz płacić, czy tez chodzić tam za darmochę?

Kazda opcja- inne rozwiązanie!

A mozliowści jest sporo!!

Co do samej szkoły- bedąc na turystycznej chodziłem przez kilka miesięcy za darmoche do lakeview center (jak by filia Truman Collage)http://www.trumancollege.cc/adulted/ae_lvlc.php

Sami obcokrajowcy (w tym zadnego Polaka), fajna atmosfera i do tego bezpłatnie..

Pozdr!

Delta88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp.

Interesuje mnie szkoła, która załatwia zamianę wizy turystycznej na studencką, czyli za pewnie płatną - w cenie do 80 - 90 $ za tydz. nauki (min. 18 godz. lekcyjnych tygodniowo). Szukam szkoły, która pomaga swoim studentom w znalezieniu zakwaterowania (dormitorium) w Chicago.

Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...