Skocz do zawartości

Rezerwacja hotelu a płatnośc kartą


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie podczas tegorocznego pobytu w Stanach (wyjazd turystyczny) zobaczyc Niagare. Chcialam zarezerwowac sobie jakis hotel w poblizu Niagary i w systemie rezerwacji prosza mnie o podanie kraty kredytowej. Czy to oznacza, ze oplata za pokoj zostanie od razu pobrana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

czesc :)

co do rezerwacji hotelu w usa to sprawa wyglada nastepujaca: co hotel to obyczaj :)

sa hotele ktore zaraz po rezerwacji pobieraja kase z konta, inne na dzien przed zarezerwowana data (na 24 godz przed mozna jeszcze dokonac anulowania rezerwacji), a inne jeszcze dopiero przy rejestracji jak jush jestes na miejscu.

oczywiscie jest jeszcze inna opcja: przy rezerwacji, mozesz powiedziec ze chcesz zaplacic gotowka. fakt beda kazac Ci podac numer karty, ale nie pobiora kasy. pobiora kase w przypadku kiedy nie zrealizujecie rezerwacji bez wczesniejszego powiadomienia.

jeszcze tylko dodam ze aby dokonac rezerwacji w hotelu, nie musisz miec karty kredytowej, moze byc takze karta debetowa:) karte debetowa otrzymujesz przy zalozeniu zwyklego konta, ktore przewaznie jest bezplatne ;) wiec warto sobie zalozyc, bo karte mozna uzywac do rezerwowania hoteli, przy zakupach na necie czy w sklepie:)

no i pamietaj ze ewentualne anulowanie rezerwacji mozliwe jest max na 24 godz przed.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinsen co do tej karty z mBanku to nie jestem pewna czy ta karta nie jest tylko dostepna na obszarze polski? czy mozna z niej korzystac tez i w innych krajach? w tym raczej nie podpowiem, przyznaje bez bicia nie wiem:)

jezeli bedac na miejscu w NYC mozesz bez rezerwacji wynajac pokoj jesli beda mieli dostepne, a ceny sa raczej takie same:) jesli nie hostel to zawsze jest mozliwosc w jakims malym hotelu w zaułku :) jesli jedziecie w kilka osob i zrzucicie sie na jeden pokoj (ja spalam w 5 osob w pokoju w 2 łóżkami:P i wynioslo nas to ok 60$ na 3 dni) to nie wyjdzie drogo:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...