Skocz do zawartości

Tymczasowe pozwolenie na pracę w New York na F-1?


bosman77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W kwietniu wyjeżdżam na roczny kurs językowy do NYC i chciałbym wyrobić tymczasowe pozwolenie na pracę. Czy jest taka możliwość? Czy jako student kurs językowego mogę legalnie pracować poza kampusem? Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną (wiarygodną) kancelarię z New Yorku, która byłaby mi w stanie pomóc?

Za wszelkie informacje z góry dziękuję i pozdrawiam.

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W kwietniu wyjeżdżam na roczny kurs językowy do NYC i chciałbym wyrobić tymczasowe pozwolenie na pracę. Czy jest taka możliwość? Czy jako student kurs językowego mogę legalnie pracować poza kampusem? Czy ktoś może mi polecić sprawdzoną (wiarygodną) kancelarię z New Yorku, która byłaby mi w stanie pomóc?  

Za wszelkie informacje z góry dziękuję i pozdrawiam.

:shock:

Nie mozesz podjac pracy legalnej bedac na wizie studenckiej F-1, uczac sie w szkole jezykowej.

Musisz byc studentem universytetu/collegu, aby moc wnioskowac o OPT po 9 miesiacach nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kuba za odp.

A czy wystarczy ukończyć kurs 9 - miesieczny (full -time) np. operatora obrabiarek CNC ( certyfikat ukończenia bez stopnia associate degree) np. w BIRtraining w Chicago (nie jest to college ani uniwersytet)? Czy aby uzyskać prawo do rocznej praktyki OPT muszę mieć koniecznie stopień associate degree lub bachelor?

Za odp. z góry dziękuję.

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kuba za odp.

A czy wystarczy ukończyć kurs 9 - miesieczny (full -time) np. operatora obrabiarek CNC ( certyfikat ukończenia bez stopnia associate degree) np. w BIRtraining w Chicago (nie jest to college ani uniwersytet)? Czy aby uzyskać prawo do rocznej praktyki OPT muszę mieć koniecznie stopień associate degree lub bachelor?  

Za odp. z góry dziękuję.

:shock:

Nie wystarczy. Musi byc minimum associate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...