Skocz do zawartości

Ile razy i na jak długo mozna wjechac do USA na wizie B1/B2


dariogajda

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki nie wiem czy taki temat byl poruszany, szukalem ale nic nie znalazlem.

Interesuje mnie czy sa jakies regulacje zwiazane z tym ile razy w ciagu roku i na jak dlugo mozna wjechac do USA. Czy miedzy kolejnymi przyjazdami jest jakis okres karencji, ze nie mozna wjechac do USA? Mam wize B1/B2 prowadze dzialalnosc zwiazana z wysylaniem ludzi do USA na programy Work&Travel i H2B i interesuje mnie ile razy moge tam pojechac.

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mam taka sytuacje. Prowadze swoja dzialalnosc zwiazana z wysylaniem ludzi na wizy J-1 i H2B. Chcialbym jechac do USA zostac tam 4m-ce, wrocic na 2 i pojechac z powrotem na 4m-ce lub jakos tak zebym lacznie byl ok. 8m-cy w USA. Czy jest to w ogole mozliwe, czy maxymalnie mozna byc ok. 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mam taka sytuacje. Prowadze swoja dzialalnosc zwiazana z wysylaniem ludzi na wizy J-1 i H2B. Chcialbym jechac do USA zostac tam 4m-ce, wrocic na 2 i pojechac z powrotem na 4m-ce lub jakos tak zebym lacznie byl ok. 8m-cy w USA. Czy jest to w ogole mozliwe, czy maxymalnie mozna byc ok. 6 miesiecy.

Piszesz ze prowadzisz swoja dzialanosc wysylajac ludzi do usa a sie nie orientujesz w podstawach. Troche to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...