Skocz do zawartości

Problem z tłumaczeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem meila, w jedno miejsce, że chcę tam pracować i dostałem taką odpowiedź:

Yes, it would be great for you to work with us. Please send any

information to me so that we can set it up for this summer.

CO TO ZNACZY PO ANGIELSKU?

I czy jeśli jadę independent to po tym meilu już resztę spraw zostawiam firmie, czy ja coś mam jeszcze robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zastanowilbym sie nad sensem tego wyjazdu jesli taka prosta i krotka wypowiedz to dla ciebie gigantyczny problem... a jesli jednak chcesz zaryzykowac wyjazd, to zapewne musisz do firmy organizujacej twoj w&t dostarczyc job offer (kontrakt) od tego pracodawcy, zapewnienie mailowe bedzie raczej za malo przekonujace dla amerykanskiej ambasady, by wystawic ci wize :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zastanowilbym sie nad sensem tego wyjazdu jesli taka prosta i krotka wypowiedz to dla ciebie gigantyczny problem... a jesli jednak chcesz zaryzykowac wyjazd, to zapewne musisz do firmy organizujacej twoj w&t dostarczyc job offer (kontrakt) od tego pracodawcy, zapewnienie mailowe bedzie raczej za malo przekonujace dla amerykanskiej ambasady, by wystawic ci wize :]

JAK TEN PRACODAWCA MA PODPISAĆ JOB OFFER, JAK ON JEST ZA OCEANEM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu zastanowilbym sie nad sensem tego wyjazdu jesli taka prosta i krotka wypowiedz to dla ciebie gigantyczny problem... a jesli jednak chcesz zaryzykowac wyjazd, to zapewne musisz do firmy organizujacej twoj w&t dostarczyc job offer (kontrakt) od tego pracodawcy, zapewnienie mailowe bedzie raczej za malo przekonujace dla amerykanskiej ambasady, by wystawic ci wize :]

JAK TEN PRACODAWCA MA PODPISAĆ JOB OFFER, JAK ON JEST ZA OCEANEM?

Od czegoś w końcu mamy pocztę i przesyłki listowne, prawda.

Najczęściej oferta pracy tzw umowa - większość firm amerykańskich posiada własne formularze służące przy podpisywaniu umów... podaj swoje wszystkie dane, datę w których chciałbyś u nich pracować, SSN jeśli posiadasz, dołącz c.v ze zdjęciem - wyślij to wszystko w mailu; niech oni wyślą ci taką umowę na twoje nazwisko - ty podpiszesz, skserujesz sobie i odeślesz im z powrotem oryginał.

lub

Weź umowę z biura - czasami biura posiadają formularze - wpisz w nich swojego przyszłego pracodawcę, swoje dane i prześlij im listownie taka umowę z prośbą o akceptację, podpisanie i odesłanie ci ksera.

Najlepiej jednak będzie jeśli dowiesz sie od nich wszystkiego - masz z nimi kontakt z tego co widzę, wiec nie powinno być problemu. Pozdrawiam i powodzenia. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK TEN PRACODAWCA MA PODPISAĆ JOB OFFER, JAK ON JEST ZA OCEANEM?

ja proponuje przeslaniem Faxem bo zdecydowanie szybciej, no a przesylki pocztowe to wiadomo roznie ida moja akurat nie doszla czekalam prawie 2 miesiace i w koncu pracodawca przeslal faxem no a mailem nie mozna bo podpis na umowie musi byc odreczny :]

____________________

3 maj 2007 --> California :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddd to chyba jakis zart z tym postem... a jesli nie to ja proponuje sie dokladnie zastanowic czy pewno powinienes jechac do usa do pracy ;/ nie dlatego ze nie znasz za dobrze jezyka ( bo byly osoby ze slaba znajomoscia jezyka i sobie bardzo dobrze poradzily) ale dlatego ze nie potrafisz sobie poradzic w prostych sytuacjach (przetlumaczenie tekstu czy wyslanie listu do usa)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...