Skocz do zawartości

Jak sie rozliczyć z podatku z Work & Travel samemu??


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie rozliczyć z podatku z Work & Travel samemu?? Od czego zacząć, jakie trzeba mieć dokumenty, skąd je wziąść?? Prosze o pomoc. Może ktoś sie sam rozliczał?? Ci z mojego biura chcą 13% prowizji, złodzieje HIHI

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest tez oferta BTC.Biorą 150zl czyli w wypadku kiedy masz do zwrotu ponad 700$ podatku to sie oplaca bardziej niz tam gdzie pisze ashanti.

BTC wspolpracuje z biurem podatkowym z Łodzi "Mag-tax" i oni tez biorą wlasnie 7%.Biura BTC są we wszystkich wiekszych miastach w kraju wiec nie ma problemu z zalatwieniem sprawy.

W2(albo payslipy),xero paszportu,wizy,DS i SS to wszystko czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz dla mnie BTC było za drogie. porównując oferty wybrałam najtansza - wiec uwazam, ze to indywidaulna sprawa kazdej osoby jaka oferte wybierze - liczyc kazdy umie i moze poszukac najlepszej i najtanszej oferty. Naprawde - wiem po swoich doświadczeniach - nie jest to aż takie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz do zwrotu mniej niz 700$ to oferta biura z 7% prowizja jest najlepsza, ale jesli masz do zwrotu ponad 700$ ( moi znajomi mieli zwykle okolo 1000$ z WI ), to oferta BTC jest tańsza. :twisted:

Generalnie zwykle biura wykonujace zwrot podatku biorą 11-15% takze powyzsze oferty sa tak czy inaczej wyborne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...