Skocz do zawartości

Pomyłka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Brałam wczoraj ( 8.03.) udział w targach Ciee w hotelu International. Jechałam z myslą iz w tym roku będe pracowała w hotelu hilton w Virginii Beach jak sie później okazało ( mimo tej oferty w wielu biurach, dokładnych opisach pracy i stanowsk i wielu informacvji), oferty tez wogóle nie było i okazało sie że z takim pracodawca nigdy nie było współpracy. Zamiast tej pracy zaoferowano nam prace w Hotelu i Resorcie Hilton w Atlantic City, Oferta jest dosyc korzystna i w sumie nie narzekam( ja również wybrałam), ale zastanawia mnie jedna sprawa jak na takim szczeblu organizacji niby miedzynarodowa organizacja i wszytsko jest dokładnie sprawdzane mogła zajsc taka pomyłka., Nie rozumiem ludzi którzy przez okres kilku miesięcy oferte taka przedstawiaja , rezerwuja tam miejsca pracy a na targach w momencie podpisywania umowy oferty takiej nie ma. Sama jestem w kropce nie wiem czy mnie zrobili w trabe czy jak?? Rozumiem jakby podmienione były tylko np miejscowości ale tutaj chodzi o 2 różne prace.. Zdazało wam sie cos takiego ?? Organizatorzy tłumaczyli że zaszła jakas pomyłka juz w Usa i dostali złe informacje. Mnie jednak to za bardzo nie przekonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukiwalbym sie drugiego dna. :wink:

Tak bywa w tym biznesie, nikt raczej (zostawiam sobie margines bezpieczenstwa dla zwolennikow spiskowej teorii dziejow) Cie w trabe nie zrobil, moze ta oferta "spadla" w ostatniej chwili, moze cos sie wydarzylo, o czym sie nigdy nie dowiesz itd. itp...

Inna sprawa, ze jestem w stanie sobie wyobrazic i taki scenariusz: biuro oferuje stanowiska dealerow w Las Vegas, wiedzac, iz NIGDY takich stanowisk nikt z Was u nich nie dostanie, a potem okazuje sie, ze nie w Las Vegas, a w Las Palmas, nie jako dealer, a przy drylowaniu wisni, niczym w dow[beeep]ch o Radiu Erewan.

W tym wypadku tak tego nie widze, wciaz chodzi o Hilton, wiec moglo zajsc cos, czego nikt sie nie spodziewal. Zal moga miec Ci, ktorzy woleli jechac do miasta A, a beda musieli udac sie do miasteczka B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standartowe klamstwo. Przerabialem to z ytp (tfu) po prostu na stronie informuja o posadach ktorych nigdy nie bylo ani nie bedzie tylko same ogolniki (12$/h itd). Nie dziwie sie ze zamiescili Hiltona, firma stanowi dobra rekomendacje dla mozliwosci organizatora targow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie sie ze zamiescili Hiltona, firma stanowi dobra rekomendacje dla mozliwosci organizatora targow.

Ale o co Ci chodzi? Nawet jesli bylo to "standardowe klamstwo", ktore zreszta inni moga nazwac "skuteczna reklama, majaca na celu zwerbowanie wiekszej ilosci studentow", to wciaz mowimy o Hiltonie tylko w innym miescie, wiec Twojego zdania wyzej zacytowanego po prostu nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...