Skocz do zawartości

Reno gdzie szukac pracy poniżej 21 lat


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie wiem ze sa gorsze, ale pytanie czy nie bedzie za duzych problemow zeby cokolwiek znalezc bo chlop sie powoli rozmysla jak mu kretyn z Columbusa z Krakowa powiedzial ze nic tam nie znajdzie ;/. Teraz sam nie wiem czy go dalej namawiac czy odpuscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatecznosci na poczatek na housekeeping czy gdzies do kuchni na pewno go przyjma, a z czasem moze nawet znajdzie jakas lepsza robote. Kwestia tylko taka czy taka "gorsza" praca i kontakt bardziej z jez.hiszpanskim niz angielskim bedzie mu odpowiadac... Ryzyk-fizyk, moze akurat cos fajnego od razu trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze Host-Cashier, Gift Shop, Sturbucks, fron desk (chyba), busser, cook, food runner itp. czyli zazwyczaj średnio płatne i beznapiwkowe. Poza tym w zeszlym roku duzo ludzi pracowalo w fabryce Della-calkiem dobre zarobki, wiec jak sie chce to zawsze sie cos znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tlumacze ze nie musi pracowac przeciez w kasynie gdzie indziej tez jest praca i tez mozna sie dobrze zalapac wiec ja ine wiem po co sie zastanawiac

Ale rownie dobrze moze takze w kasynie, ile % studentow tak naprawde dostaje pozycje, na ktorych wymagana jest pelnoletnosc? Tak naprawde to chyba niewielka czesc pracuje za naprawde dobre stawki.

BTW Busser tez dostaje napiwki i w niektorych restauracjach stawki przewyzszaja kilkukrotnie napiwki niektorych kelnerow w wielu podrzednych knajpkach,

Napewno majac skonczone 21 lat jest latwiej, ale powiedz bratu aby nie panikowal, napewno bez stresu cos znajdzie. Moim zdaniem zdecydowanie wieksze znaczenie ma czas przyjazdu na miejsce anizeli wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...