Skocz do zawartości

Foxwood Poszukuję fajnych Ludzi, którzy pracowali w 2006 rok


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Poszukuję osób, które pracowały w ubiegłym roku w Foxwood i mieszkały w Norwich w Connecticut.

Drodzy Koledzy i Koleżanki jeśli macie jakieś dobre rady odnośnie dojazdu do Norwich z JFK w Nowym Yorku, zakwaterowania w Norwich

oraz samej pracy w Foxwood to z góry dziękuję.

Proszę o odpowiedź na forum lub na mój e-mail greglesky@poczta.fm

-Jak wygląda rozmowa z Konsulem w Ambasadzie USA w Warszawie

jeśli chodzi o otrzymanie wizy H2b.

Pozdrawiam,

Sławek

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dojazd z JFK do norwich badz okolic Foxwoods - to polecam wypozyczenie samochodu w kilka osob wyjdzie was taniej lepiej i bezpieczniej:)-bo z port authority ostatni bus wyjezdza cos kolo 19.Generalnie nie jest powiedziane ze musisz mieszkac w norwichowie, sa o wiele lepsze miejsca w okolicy Foxwoods np. Westerly (nie dosc ze lepsza lokalizacja, przy samym oceanie to jeszcze lepsz stan-RI:)--udanej podrozy

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka. Ja co prawda pracowałam w Mohu ale do Norich tez musiałam jakoś dojechać. Nie wiem w ile osób dojeżdżasz, ja przyjechałam sama więc nie brała msamochodu tylko autobuskiem z port authority ale genrelanie nie polecam. Dojeżdżasz do New London w nocy i jak np nie ma kto po ciebie podjechać to hmm musisz sobie radzić :D. Co do mieszkań to ja myślałam o Norwich ale sama jeszcze nie wiem. Co do konsualto jak wspomnieli raczej problemów nie ma. Tylko sie nie denerwować Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...