Skocz do zawartości

Ile wynoszą dodatkowe opłaty za mieszkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się zapytać: ile wynoszą dodatkowe opłaty za mieszkanie w usa. Chodzi mi o opłaty z cyklu (światło, woda, gaz itp) za wynajęcie mieszkania w usa. Porównując ceny mieszkania kilka miesięcy w wynajętym mieszkaniu, a kilka miesięcy w jakimś hotelu wychodzi to taniej tylko teraz nie wiem czy nie ma w tym jakiegoś haczyka? Że np. pisze że wynajęcie mieszkania kosztuje 1000$/miesiąc - a dopiero później sie okaze ze do tego trzeba dodać opłate za to i za tamto i jeszcze za jakies inne rzeczy tak, że w końcu wyjdzie drugie tyle - czy się myle? I jeszcze jakby ktoś w ogole mogł napisać jak sie zabrać do wynajmowania mieszkania tak dla kogoś kto nigdy takiego czegoś nie robił to byłoby bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Duszku :)

ja wynajmowalam mieszkanie razem ze znajomymi w 5 osob i te dodatkowe oplaty o ktorych pisales wynosily nas 50$/ miesiac. swialo, woda... nie sa drogie w usa wiec o to nei musisz sie martwic.

przy wynajmowaniu mieszkania musisz sie dokladnie wypytac, bo z tymi oplatami roznie bywa, zalezy od wlascicieli. 2 lata temu nie placilismy nic dodatkowo, a rok temu placilismy 50$ do podzialu na 5 osob.

jesli chodzi o szukanie mieszkania.... sa pewne strony internetowe na ktorych sa ogloszenia wynajmu mieszkan w poszczegolnych stanach, ale adresow tych stron nie pamietam, poszukaj na forum, wydaje mi sie ze jush byl podobny watek :)

w moim przypadku, dostalam przydzial pokoju w tzw. dormie od pracodawcy ale warunki byly tragiczne. dlatego z poznanymi w usa znajomymi zaczelismy szukac czegos innego na miejscu. zglosilismy sie do miejscowej agencji wynajmu mieszkan i na drugi dzien jush sie wprowadzilismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...