Skocz do zawartości

kto nie żałuje że sie zapisał na W&T


Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie, ale dla mnie W&T to nauka samodzielności, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, robienia rzeczy, których nie można robić w żadnym innym miejscu, to nauka tolerancji i otwierania się na świat i innych ludzi,

dla mnie osobiście jest tego więcej, ale nie będę sie rozpisywał

Work and Travel USA to wspaniała przygoda :D))))

pozdrawiam wszystkich uczestników Work and Travel USA 2007 i życzę wspaniałych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ladnie napisane, zgadzam sie w 100% i zazdroszcze tym, którzy wyjeżdzaja w ten sposób (lub na resort, camp) po raz pierwszy .... Chcialabym to przezyc jeszcze raz, chociaz powroty tez sa piekne i za kazdym razem odkrywa sie cos nowego, w otoczeniu i w sobie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami (oprocz oczywiscie Duszka), ze W&T to super sprawa i ludzie, ktorzy podczas studenckiego zycia z tego nie skorzystali moga tylko zalowac. Ja natomiast bardzo zaluje, ze w tym roku niestety nie dam rady jechac na W&T, ale licze na to, ze uda mi sie zorganizowac internship :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze jak ja Wam zazdroszcze, ze lecicie :D Bylam na WAT 4 razy... i to byly najfantastyczniejsze wakacje w moim zyciu - za kazdym razem.... A tym, ktorzy na starcie zniechecaja siebie i innych - mowie - Chyba masz zbyt bogatych tatusiow...ale pamietaj, ze zycie to nie bajka i kazdy pisze wlasny scenraiusz...przykro mi, ze ktos Cie tak skrzywdzil i nie potrafisz dostrzec tak widocznych pozytywow w jednym z najlepszych miedzynarodowych programow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...