Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na waszym miejscu poczekałabym na finał tegorocznych wyjazdów na H2B i wtedy zastanawiała się nad wyborem biura. Są firmy, o czym wielokrotnie już mówiono na forum, które mimo, że mają H2B w swojej ofercie nigdy nikogo na tą wizę nie wysłały. Z tego co wiem Emakopol raczej nigdy nie miał z tym problemów, jedynie w tym roku nie do końca wiadomo co się stało, ale podejrzewam że opoźnienia wynikają ze strony amerykańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z mej_bi

Sa firmy, ktore oferty maja co roku, a nie znam nikogo, kto by z nimi wyjechal. Po co to robia? Nie wiem. Jedna z nich? YEC...

Emakopol - jesli tylko moze - to wysyla. Ja bylem zadowolony, choc koszty sa ogromne i nie jest to wyjazd ultraoplacalny, chyba ze ma sie prace z dobrymi napiwkami...

Jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo tej jesieni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Ja tez szukam czegos i szczerze mowiac znalazlam kilka ofert w necie na stronach roznych winter resorts. Ale na razie nie odpowiedzieli na mojego maila, wiec nie wiem czy warto nawet wysylac zgloszenie.

W tym roku USCiC troche nawala, ale maja kupe roboty z h2b. Juz 16 marca br zostal osiagniety limit 66.000 wiz na ten rok fiskalny. Jesli firmy nie zabukowaly po kilkanascie spotow h2b to duzo osob nie wyjedzie, niewazne z jakiego kraju. Nawet "returning wokers" mieli ponad miesieczne opoznienie z papierami przedluzajacymi h2b.

Program sam praktycznie nie wymaga oplat od pracowdawcy ani pracownika, wiec chyba lepiej poszukac czegos na wlasna reke a nie ufac agencji, ktora w reku i tak petycji h2b nie trzyma i nie moze byc zbytnio odpowiedzialna za wyjazd.

Pozdro.

kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Na jesieni? Z tego co wiem ludzie na zachodnie wybrzeże dopiero co wylecieli a pozostali wciąż czekają na wyjazd H2B w ramach edycji H2B 2007 na wschodnie wybrzeże, a Tobie powiedzieli, że H2B 2008 zacznie się na jesieni? Uważaj na to co mówią i podziel to przez 3 albo przez 33 :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...