Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spinka, ja nie mówię, że nie będzie. 3mam kciuki za ciebie, twój wyjazd i wogóle niech wszystko pójdzie jak po maśle. Napisałam ci tylko, żebyś uważała i wzięła poprawkę, że wyjazdy na H2B miewają "poślizgi" na ogół nawet nie z winy przedstawiciela polskiego, ale długich procedur papierkowych w USA. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo,

Po pierwsze sie ma Chomik, to ja stara szelka tylko pod innym nickiem hehe.

Sluchajcie podam Wam firmy, ktore maja nabor na h2b na winter tego roku:

http://www.aspensnowmass.com/companyinfo/e...entopenings.cfm

http://www.skiheavenly.com/employment/international/

http://www.skirose.com/general_information...ternational.php

http://northstarattahoe.com/info/ski/emplo...a.asp#Positions

Mysle, ze wazna jest tutaj wiedza. Jak wczesniej pisalam, limit na nowych h2b zostal na ten rok wyczerpany, wiec jesli pracodawca ma w reku petycje (nazwiska badz unknown) to wszystko jest ok. Wiecej spotow na ten rok nie zostanie wydanych. Co innego dla powracajacych h2b (osoby, ktore byly na h2b w ciagu ostatnich 3 lat), jest szansa dla takich osob.

A wiedze jako taka posiadam, bo sama jestem wlasciecielka 5 wiz h2b z ostatnich 3 lat. Wiec nawet jak Wam mowia w biurze, ze mozna miec tylko 3 wizy h2b to klamstwo!

Pozdro,

Kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te adresy.No niestety w moim wypadku bedzie ciezko.Probowalam przedluzyc wize juz w jednym z nich.Powiedzieli mi ze nie ma takiej opcji bo kurcze mam kontrakt z nuggetem do stycznia a oni chca zatrudniac ludzi od listopada!Kurcze jak ktos z Was wie jak to ominac i jak przedluzyc wize to niech napisze cos.Ja tu juz nawet myslalam zeby tu sktocic ale chyba nie moge skrocic h2b.Czemu ten nugget ma takie glupie terminy, po co oni nas na tak dlugo chca.No i tak wychodzimy na tych kontraktach bezadziejnie, bo w srodku miezy jednym losowaniem wiz a drugim...Pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobrze zrobiles choc o siedzeniu tu juz prawie 2 miesiace uwazam ze h2b to najgorsze [beeep] w jakie mozna sie wpakowac.Placisz wszystkie podatki,nie mozesz miec drugiej pracy(juz probowalismy, zadzwonili do naszego hr-u!!!!),traktuja Cie jak niewolnika.Ja tam juz to pier.... nie przedluzam tej wizy.Nie polecam nikomu tego szajsu.Z 40 osob ktore sa tu na h2b moze dwie sa zadowolone.Dwie osoby planuja nawet powrot do domu mimo iz nawet czesc kosztow sie im nie zwrocila.To wiza dla niewolnikow...No ja mam zamiar przesiedzidec do konca chyba ze sie juz tak wkur.. ktoregos dnia to tez wyjade.Nie oplaca sie to.Poza tym tu nie rozwijasz swoich umiejetnosci, robisz wszystko jak ci rozkazuja.Jak masz jakis pomysl i chcesz cos ulepszyc to powiedza cie ze sie wymadrzasz,ze ma byc tak jak oni chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wiedzialam ze jade na taki program i jakie sa zasady,nie jestem glupia, ale spodziewalam sie czegos innego.Mialam doswiadczenie jako kelnerka,bylam juz wczesniej nie raz w stanach, a ze nie mieli pozycji na h2b jako food server wsadzili mnie na "hut noodle attendant"co pani na interview przedstawila mi jako prace z [beeep]mi napiwkami itd.A ja tu zajezdzam, srednio 10$ napiwki dziennie, bez komentarza.Klamcy [beeep]eni.No moze i cos jest w tym polskim narzekaniu ale prawda jest taka ze traktuja nas tu jak gorszych mimo iz ich iloraz inteligecji jest nizszy od naszego i sa debilami.Teraz juz rozumiem swoj blad,ale musialam sie sama przekonac(kolejne polskie madrosci-madry Polak po szkodzie)i juz sie drugi raz w cos takiego na pewno nie wpakuje.Nie po to robilam studia zeby sprzatac stoliki i pracowac w azjatyckiej odmianie mcdonaldsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...