Skocz do zawartości

Co sie dzieje z Ewiza ?


miles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wlasnie o to mi chodzilo mniej wiecej.teraz w internecie mozna znalesc wszystko a zwlaszcza na takich forach jak to i ewiza.wiec ludzie kombinuja na wszystkie strony i pytaja czy takie przekrety przejda zeby sie dostac do usa i juz tu nie wracac.a ci ktorzy tak kombinuja i ci ktorzy tam siedza nielegalnie i nie maja najmniejszego zamiaru wracac zamykaja droge tym ludziom ktorzy chca zobaczyc kawalek swiata.taka jest polska niestety zachlanna.wyjechalem sobie i jest mi dobrze a wracac nie mam zamiaru i nie interesuje mnie los innych.to jest podejscie takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem administratorem serwisu Ewiza.

Jak niestety wielu zauwazylo domena ewiza.com jest obcych rekach.

Niestety nieszczesliwym zdarzeniem losu i ze wzgledu na brak kompetencji firmy hostujacej domene, domena ewiza.com przesla w obce rece.

Obecnie pracujemy nad odzyskaniem praw do domeny i zapewniam, ze robimy wszystko co mozliwe, aby przywrocic strone i forum do zycia.

Z jednej strony firma hostujaca domene popelnila blad i z nia walczymy,a z drugiej strony probujemy odkupic domene (obecny wlasciciel rzada 4500 euro). Dyskusje z wlascielem sa wyjatkowo trudne i nie ukrywam, ze cisna sie na usta wylacznie przeklenstwa.

Mam nadzieje, ze uda nam sie odzyskac domene i na pewno poinformujemy forumowiczow o reaktywacji serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...