Skocz do zawartości

Pytanie o h2b


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam pytanie w zwiazku z wiza h2b.Bede sie teraz starac o taka wize,mam w planie wyjechac w listopadzie, przynajmniej tak pracownicy emakopolu zapewniaja.

Jednak ja mam pewne watpliwosci, bo w 2005 roku cofneli mnie z lotniska ohare w chicago kiedy lecialam do usa, i wtedy mi wpisali ze lece do pracy,tak o, bez zadnych dowodow mnie cofneli i w ogole.Teraz bylam po studencka w tamtym roku i ostatnio w lipcu i nie dostalam.czy jest ktos kto mial podobny przypadek lub zna kogos kto w takim przypadku dostal h2b.Jakie mam szanse.pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dianka a te odwolanie co Ciotka Twoja napisala cos dalo czy nadal czekacie na odpowiedz?Bo raczej powinnas poczekac co Oni odpisza .

a i nie radze sluchac sie zadnych firm ktore powiedza Ci ze ta wiza bedzie przyznana,,Oni sciagna kase a potem powiedza Ci przykro Nam,wiesz o tym ze od przyznawania wiz jest Ambasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym nie ryzykowała. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że mając taką historię wizy nie dostaniesz. Szkoda tylko kasy i czasu.

Zastanawia mnie tylko, czy mówiłaś w emakopolu jaką masz przeszłość? I nie odradzili ci? Z drugiej strony znając ta firmę nie zdziwiłabym się gdyby cię jeszcze przekonywali, że tamte odmowy nie mają wpływu i dostaniesz wizę. To dla nich czysty zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,dzieki za odpowiedz.z odwolania jako takiego nici, bo odpisali tylko ze niedostalam wizy i tam swoje uzasadnienia, w sumie nawet nie rozwazyli tego i nie brali pod uwage moich papierow czy cos.

wiadomo ze nikt mi nie da gwarancji na wize, ale ta firma emakopol jest ok, duzo ludzi o niej pozytywnie pisze i wyjechali i w ogole. mowilam mniej wiecej w emakopolu jak to u mnie jest, i wiesz wcale mi nie mowia " tak tylko my pomozemy"- poprostu nie mieli przypadkow odmow wiz, natomiast gwarancji nie daja nikomu.dlatego ja pytam czy jest ktos kto mial podobny przypadek jak ja i czy dostal ktos wtedy h2b.???????wlasnie takich osob mi potrzeba teraz.bo musze wiedziec.

aha i w razie odmowy kase oddaja mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wizy turystycznej tez za 1szym razem nie dali. moja kuzynka byla na miejscu sie odwolywac, ale cos takiego jak odwolanie nie istnieje. zaznaczyli tylko w bazie ze ktos byl i interweniowal w tej sprawie i jedyne co poradzili to ponownie sie zapisac na wizyte w konsulacie. bo decyzja konsula jest nieodwolalna. i po 3tyg ponowni poszlam i dali :P (ale na szczescie nie trafilam ponownie do czarnej Pani konsul co 2lata temu kosila prawie wszystkich, a na stwierdzene ze we wrzesniu mam odmowe inzyniera dala mi papier ze ma za slabe wiezi z krajem)

jezeli za kazdym razem twierdza ze jedziesz do pracy, wiec jak teraz pojdziesz do nich z emapkolu ze jedziesz do pracy to sie nie powinni przyczepic do Ciebie, bo w koncu wyjazd bedzie legalny, bedziesz placila podatki itd i jak dobrze wypadniesz na rozmowie i znajdziesz se dobre wytlumaczenie na pytanie dlaczego tak bardzo chcesz wyjechac do usa, to nie powinnas miec problemow z wiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gigi jak przeczytasz temat w dziale emigracja beznadziejny przypadek to bedziesz wiedziec co jest grane a to ze bedzie leciec do pracy to musi najpierw postarac sie o wize a z tym nie bedzie latwo i nawet jesli dostanie wize w Ambasadzie to ja czeka przeprawa na granicy ...

Bo Ty mialas latwa sprawe i dlatego tak Ci wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...