Skocz do zawartości

Prawo Jazdy - Illinois Chicago


Szeli

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha Panie Wojtek..... Gratuluje Panu, niesamowitych wręcz umiejętności szukania tematów na forach. Pańskie rady tyle mnie na uczyły, że mam zamiar startować w przyszłej olimpiadzie forumowiczów. Podejrzewam, że forum internetowe to Pana życiowa pasja i tacy osobnicy jak ja, nie posiadający odpowiednich umiejętności oraz uprawnień, mogą wyprowadzać Pana z równowagi. Zaryzykuje stwierdzenia, że jest Pan pedagogiem. Prawda? Tak czy siak zazdroszcze Panu czasu na szukanie tych wszystkich informacji. Pozdrawiam wszystkich Wyszukiwaczy Tematów

Wasz Kolega

Wally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
Testem nie ma sie co przejmowac, szczegolnie ze w ramach tej samej oplaty mozesz podchodzic X razy (jezeli sie nie myle trzy). Proponuje przejrzec najpierw podrecznik, ale jezeli podwinie sie noga mozna od razu podejsc ponownie. Pozdrawiam :)
Nie chce zakladac nowego tematu.

Spytam tutaj:

Ile razy mozna zdawac egzamin teoretyczny w Illinois a dokladnie w Chicago ? Jest jakis limit ?

Wiem ze na drugi dzien mozna przyjsc i zdawac ponownie . Tylko czy jest wyznaczony jakis limit prob ?

Jeju ... ludzie. Post wyżej popatrzeć, naprawdę tak ciężko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...