Skocz do zawartości

Paczki polonez parcel - nie wysylac


agnieszka4222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialabym przestrzec wszystkich przed wysylaniem paczek przez firme POLONEZ PARCEL niedosc ze sa najdrozsi to jeszcze w dodatku zlodzieje i oszusci. Wyslalam paczke poczta lotnicza za 200 $ a oni wyslali mi morska dodatkowo w innej agencji zaplacialbym za paczke 40 $ a te zlodzieje policzyli mi prawie 110 $ nawet roznicy nie chca oddac .Wlascieciel jest tak chamski jak i jego pracownicy. NIE WYSYLAJCIE PACZEK POLONEZEM CHYBA ZE CHCECIE MIEC PROBLEMY W DODATKU POLONEZ BARDZO CZESTO CLI PACZKI . ODRADZAM TYCH ZLODZIEJI .

Prosze nie uzywaj samych duzych liter w tytule.. zedytowalem

/F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich , ja wyslalam w sierpniu 7 paczek {po 20 kg} z tego przyszlo 6 sztuk ale dwie nie pelne ,w jednej brakowalo 6 kg a w drugiej pare kg i jeszcze byly nie moje rzeczy.paczki byly wyslane z Polski na FLORYDE ,chcialam zlozyc reklamacje ale pani na poczcie w Polsce powiedziala ,ze nie byly ubezpieczone i nic nie mozna zrobic ,nikt nie powiedzial mi przy wysylce ,ze trzeba je ubezpieczyc . Stracilam juz nadzieje ze ta 7 paczka dojdzie .Tak ze widzicie -nasz polska poczta tez kantuje.najbardziej wkurza mnie to ,ze jestem bezradna! pozdrowienia dla wszystkich czytajacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ciekawy post ... Wszyscy kroczymy tymi samymi ścieżkami ...

Jestem w trakcie odzyskiwania paczek Już nie od POLONEZ PARCEL a raczej Agencji Celnej "SAGA" mieszczącej się przez tzw. ścianę z naszymi przyjaciółmi ...

Nie da się ukryć że im wszystkim daleko do profesjonalizmu ...

Nie miałem żadnych problemów z tą firmą w zeszłym roku... wszystko doszło nienaruszone ...

Jedynym zapytaniem jest tylko mieszcząca się zaraz obok nowo powstała agencja, która przechwytuje paczki do oclenia ... Czy jest to rodzimy wytwór istniejącej już firmy Polonez czy też może, kogoś z zewnątrz ...

Jakby na to nie patrzeć mocno zniechęcili mnie w tym roku do korzystania z ich usług i zapewne w kolejnym roku żadnych większych "zabawek" nie odważę się już przywieźć ... a na pewno nie przez Polonez Parcel Service...

ps. a stronę internetową to też mają przyjemniacką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...