Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
aha dzieki, tak zrobie... swoja droga nie rozumiem roznicy, w koncu to jedno i to samo, bo formularz jest adresowany do ministerstwa

Z tym formularzem u mnie jest tak ze dostalam go zanim zmienily sie przepisy te.przeciez wczesniej to bylo potrzebne do ambasady a teraz nie jest.dlatego zrobie jak ty Ankam.sciagne z netu i tez pojade do sadu okregowego.nie ma zadnej roznicy gdzie zlozysz ten wniosek.u mnie np w sadzie czegos takiego nie wydaja.powiedzieli mi wlasnie zebym zlozyla to do okregowego i tak zrobie.Dzieki Ilka za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rozjasnienie mi tematu o zaswiadczeniu o niekaralnosci. Osobiscie zamierzam zlozyc formularz w punkcie KRK przy Sadzie Okregowym w moim miescie. Mam nadzieje, ze bedzie to ok, poniewaz jak przeczytalam na stronie NVC takiego zaswiadczenia z miasta(rejonu), w ktorym mieszkam ponad 6 miesiecy potrzebuja, prosze poprawcie mnie, jesli sie myle lub jesli rozumiecie to inaczej: "IF the applicant…is living in their country of nationality at their current residence for more than 6 months AND…is 16 years old or older THEN the applicant needs a police certificate from…the police authorities of that locality."

A jesli chodzi o szczepionki to niektore robie teraz z prostego powodu, ze w razie czego nie chce ich "dokanczac" w Stanach z powodow finansowych, a gdyby mi kazali zrobic je tutaj, odstep miedzy roznymi szczepionkami to minimum 4 tygodnie, wiec w razie czego nie chce za dlugo czekac w Polsce. Chce sobie zostawic do czasu badan tylko jedna, max. dwie niezrobione szczepionki. Ale jest to tylko moj wybor, bo nim przeniose sie na stale chce miec wszystkie szczepienia tak czy inaczej, tak dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz Wam moge dziewczyny powiedziec , ze zaswiadczenia z sadu okregowych w waszych miastach mozecie wyrzucic. Ja wiem, ze to nie ma zadnej roznicy, ale informacje, ktore ja uzyskalam sa takie, ze sprawy imigracyjne wymagaja pieczatki z Warszawy :) wiem, wiem... kolejna bzdura, ale co jesli trzeba? Wszystko jest to samo, ale niestety Wawa musi opieczetowac. Ale jak chcecie ryzykowac... no problem tylko wczesniej zadzwoncie do ambasady i sie dopytajcie. Jesli sie myle - to sorry. Ja mialam pieczec warszawska. Tak powiedzieli mi w ambasadzie w Wawie i tak powiedzieli mezowi w Stanach, bo tez do nich dzwonil po to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda!!!!!!!!!

Ty to Ilka jestes dla nas kopalnia wiedzy!!!!!!co my bez ciebie bysmy zrobily???!!!dzieki po raz kolejny

No to masz bardzo dobrze!!!!!

No to teraz kolejne pytanie.ja np wybieram opcje wyslania tego formularza poczta bo nie usmiecha mi sie jechac do wawy 300km.a co ze znaczkami??moge je kupic i nakleic w swoim miejscowym sadzie albo np w okregowym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie aby wyslac znaczki sadowe a nie skarbowe chociaz te skarbowe juz wyszly z obiegu :),powinni miec takie znaczki ,czasami ma takie znaczki kiosk w sadzie .

Kazdy prawie tam wysyla przez poczte no chyba ze jest na miejscu lub tez cos ma do zrobienia w Warszawie.

"Opłatę uiszcza się w znakach opłaty sądowej, które należy nakleić na formularz zapytania.

Znaki opłaty sądowej można nabyć w siedzibie Biura Informacyjnego KRK lub w kasach sądów powszechnych. "

http://www.ms.gov.pl/krk/krk.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...