Skocz do zawartości

Amerykańskie Wyspy Dziewicze


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę albo sama, albo z 18-letnim synem, na wyspę St.John, prawdopodobnie na camping Cinnamon Bay, gdzie można rozbić namiot lub nawet spać pod gołym niebem tuż przy plaży :) Czy ktoś był/widział i ma coś ciekawego do powiedzenia na temat ww campingu, lub innych miejsc w których warto się zatrzymać? Pobyt ma być krajoznawczy połączony z małymi wypadami na plażę, więc camping/hotel/resort nie musi zapewniać luksusów, ważne by było czysto i miło (tego na zdjęciach nie widać). Wiem że w necie informacji mnóstwo, ale jeśli ktoś wie jakie niespodzianki mogą na mnie czyhać to chętnie poczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie, moi znajomi byli na Virgin Islands tylko że na St.Croix, nie wiem czy Cię to interesuje ale może przy okazji zwiedzisz inne wyspy, W każdym bądź razie mieszkali w Carambola Beach Resort, Byli bardzo, bardzo zadowoleni. Śliczne plaże, turkusowa woda i piękna pogoda. Czego chcieć więcej...

W każdym bądź razie zdjęcia mają bajeczne (jeżeli chcesz mogę Ci przesłać na priv)

Jeżeli Jesteś zainteresowana mogę się popytać o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka byla na St.John's i z tego co mi opowiadała to jest tam bajecznie... szczegolow nie znam bo nie rozmawialem z nia dawno ale mowila ze na prawde warto tam jechac i zwiedzac.. nie tylko lezec plackiem na plazy (ktora jest sliczna, widzialem zdjecia) ale rowniez zwiedzac wyspy :) sam mam zamiar sie tam wybrac ale chyba nie w tym roku ;)

czekamy na foto-relacje ;)) pzdr i milego wypadu :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatenka, mezzi, dzięki za odzew :)

Serce wyrywa się na St. John, bo jest tam rezerwat przyrody, mnie szczerze mówiąc plaże kuszą w średnim stopniu, choć na pewno parę razy skorzystam ;)

Gdybyście mogły popytać znajomych jak to wygląda w praktyce np. z taksówkami (czy nie ma zdzierstwa) i czy są problemy z kupieniem jedzenia innego niż tubylcze (mój syn nie weźmie do ust nic 'egzotycznego').

Wyjazd planuję w kwietniu, ale wszystko zależy od tego kiedy mąż dostanie urlop - jeżeli na wiosnę to nici z Wysp Dziewiczych, bo spędzimy je całą rodziną gdzieś indziej, on nie ma ochoty na bieganie ze mną po rezerwacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, kilka lat temu bardzo sie tym interesowałem w związku z założeniem tam firmy offshore, więc powiem co wiem, piękne plaże, ludność typowa jak na karaiby, czyli 80% corni...

jako ze głównie żyje z turystów z usa to i żarcie jest odpowiednie dla amerykańskeigo turysty, choć większość właściwie szuka tej egzotyki...

auta jezdżą tam po lewej stronie tak jak w anglii, nie mam pojęcia dlaczego...

pewnie byłaś juz na tej stronce, ale jak nie to podaje linka:

http://www.usvitourism.vi/

http://www.escapeartist.com/US_Virgin_Isla...in_Islands.html

sprawdź przed wyjazdem czy aby nie zapowiada sie jakiś huragan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...