Skocz do zawartości

Kto wie o co chodzi z gwiazdką w wizie ?


torlo

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanie mam:

w wizie amerykańskiej [ przed rokiem 2004 czegoś takiego nie było ] pod moim zdjęciem jest gwiazdka.

domyślam się, że jest nieprzypadkowo i, że coś oznacza.

sprawdziłem u mojej siostry wizę [ też ma turystyczną wydaną niedawno ] - ona ma 2 gwiazdki.

tak z ciekawości - wie ktoś co to może oznaczać ? taka zwykła gwiazdka [ * ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy po 3 latach wreszcie ktoś odkrył co oznaczają te gwiazdki?

przeczytałam na stronie ambasady, że na wizie jest oznaczona ilość wjazdów tzn. że np może wilokronie, moze byc raz lub dwa.

I zastanawiałam się czy moze to właśnie te gwiazdki to oznaczają, że jak może 2 to mozna tylko dwa razy ale nie pasuje mi to bo byłam już wiele razy a mam te 2 gwiazdki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zawsze wracałam w terminie i nigdy nie miałam żadnych problemów itd więc myślę, że nie będą komplikować moich planów :D

Tak miałam, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu bo za dużo komplikacji i bardziej mi się opłaca skończyć ją tutaj, zdać mature w przyszłym roku i dopiero wylecieć a potem nie wiem co dalej - czy wrócę czy się zapisze na angielski jako F1 zobaczymy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i wracalas na czas ale czy ten podany w ds 156 jak za 1 razem lecialas i to moze byc wazne i czasami jest

bo ludzie roznie pisza a potem wychodzi ze sa o wiele dluzej niz wpisali w ds 156 i mowie tutaj o 1 pobycie zaraz po dostaniu wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...