Skocz do zawartości

Twój kandydat na prezydenta USA


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Choć pytania są precyzyjniejsze w drugim quizie, rezultat jest dość nieoczekiwany. Na pierwszym i drugim miejscu nadal są moi faworyci (ale w odwrotnej kolejności), a na trzecim, ni z gruchy ni z pietruchy, pewien demokrata <_< którego lubię i szanuję ale na którego nie mam zamiaru głosować <_< a który wspiął się do góry z powodu jednego chyba pytania. Nie ma w tym quizie nic o Roe v. Wade, zapewne miałoby to istotny wpływ na wynik - jeden z moich faworytów ma poglądy na temat aborcji z którymi wybitnie się nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm są ino kandydaci z parti republikańskiej lub demokratów, ja nie jestem zwolennikiem ani jednych ani drugich, w tym teście w pierwszej trójce największa zbieżność była z kandydatami z partii rep... choć w wielu sprawach sie z nimi nie zgadzam...

no ale i tam nie głosuje bo nie jestem tam... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm są ino kandydaci z parti republikańskiej lub demokratów, ja nie jestem zwolennikiem ani jednych ani drugich, w tym teście w pierwszej trójce największa zbieżność była z kandydatami z partii rep... choć w wielu sprawach sie z nimi nie zgadzam...

Nie ma kandydata z którego poglądami zgadzam się w 100%. Nie mogę siebie nazwać republikanką choćby z tego względu że jestem ateistką <_< ale sądzę że wiele pomysłów którym jestem przeciwna i tak nie ma szans, choćby zakaz aborcji czy przyzwolenie na modlitwy w szkołach, dlatego nie bardzo się nimi przejmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...