Skocz do zawartości

H2B oraz J-1 w New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

witam, ja tez jestem zainteresowana wyjazdem na h2b.

czy moge wyjechac wtedy kiedy chce czy musze sie dostosowac? (bo ponoc jest limit tych wiz... wiec kiedy konczy sie ich przydzielanie, w jakim miesiacu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pani Karino, a czy teraz jeszcze ten Internship w New Jersey jest aktualny? W jakim to jest zawodzie? Chciałabym jechać na 18 miesięcy, jestem po ekonomii, ale kończę też hotelarstwo. Znajomość angielskiego - bardzo dobra. Czy się kwalifikuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że mogą się pojawic jakies nowe oferty od kwietnia i później? Bardzo proszę o informację, gdyby coś się pojawiło. Śledzę forum na bieżąco, albo proszę o e-mail na adres danfer@wp.pl jakby było coś nowego. Bardzo mi zalezy, aby pojechać gdzieś na wschodnie wybrzeże. A wszelkie firmy pośredniczące nie gwarantują, że znajdą coś w interesującym mnie regionie i jeszcze żadają wysokich opłat. Z góry dziekuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Ja i mój kumpel bylibyśmy również zainteresowani wyjazdem, ale najbardziej marzy się nam Zachodnie wybrzeże ( kalifornia/ Nevada) i najlepiej na H2B, praktyki raczej nas nie interesują. Pani Karino, czy istnieją opcje aby eksplorować Zachód ? bo z tego co tu wyczytałem, są tylko "wypady" na East Coast. Prosiłbym o odpowiedź w tej kwestii :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...