Skocz do zawartości

Zwrot Kosztów W Przypadku Nie Dostania Wizy ,czy Mozliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze ktos mial juz jakies doswiadczenie w takiej spawie :

Oplacone w biurze wszystko fajnie, kontrakt , praca Banan na buzi :) , ale aaaaaaale , przesympatyczny Pan/i Konsul wlepia 'Rejected' , nie ma vizy . Np z powodu rodziny w stanach (nielegalnie ).

I takie pytanie czy jest jakies biuro ktore zwraca wszystkie koszta ? wysylalem pare maili ale oni moga zwrocic najwyzej kasiore bilet lotniczy .

z gory dziekuje za odpowiedzi ;]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego biura ktore zwracaloby wszystkie koszty, nie otrzymanie wizy jest wpisane w ryzyko jakie sie ponosi zapisujac sie na program, cos chyba wiecej zwracaja w przypadku zdarzen losowych ale i tak zadne biuro nie zwroci wszystkiego przynajmiej z tego co mi wiadomo.

______________________

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze chyba Guliwer mial taka opcje i watpie zeby z niej zrezygnowali.

Tylko musisz tam pojsc i sie dowiedziec dokladnie bo o tyle co wiem to trzeba bylo spelniac jakies kryteria, typu ze nigdy wczesniej nie odmowiono ci wizy i takie tam.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak sprawdzili,że masz rodzinke w USA?? Bo jak wyszło z rozmowy, to wiesz, zapisujesz sie na kolejną i już o niczmy nie wspominasz :) Zawsze można mieć pare podejść, przynajmniej kolega z którym byłem był 2 razy w ambasadzie na rozmowie i za 2 razem dostał wize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...