Skocz do zawartości

...posiadam Permanent Gc Od 07.11.2006 I W Te Wakacje Musze Aplikowac O Nowa ..


zijaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Jackie! Chyba z tym musi tak byc, bo jak na rozmowie powiedzialam o zmianie adresu to nie mieli nic w papierach ( na szczescie przeprowadzka byla tylko o kilka przecznic dalej i nie wiazalo sie to z przesylaniem papierow do innego biura:) ). Na rozmowie poprosil mnie urzednik o jakis dowod, ze zrobilam to on-line.

Na pewno z mezem tego przypilnujemy by nie tracic pozniej nerowow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wiec zmienilam adress on-line ale po wydrukowaniu cos mi sie niezgadza :) . Rubryka zatytulowana byla " Last entry into the US" a w niej pytania - Port of Entry into the US, - Date of Entry into the US , - If not a Permanent Resident, my stay in the US expires on. I w tej formie to by bylo Detriot , MI 28 sierpien 2007 (wesele mojego brata) ale po wydrukowaniu juz nie pokazalo " Last entry into the US " tylko same pytania a wtedy te dane nie maja sensu. A na zadane pytania - Port of Entry into the US, - Date of Entry into the US odpowiedzialabym ze Dulles, VA 30 wrzesien 2005 . A moze ja jestem po prostu przewrazliwiona ? Rany zaczyna sie od nowa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty zmienialas adres ale ja po zmianie dostalam tylko informacje, ze to jest potweirdzenie zmiany adresu i to nalezy wydrukowac. Nie bylo nic takiego co Ty mowisz. I to powinno Ci sie pokazac...no chyba, ze wypelniasz cala aplikacje i Ci sie wydrukowala cala do przeslania....

Korzystalas z tego linka? https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie i to wydrukowalam ale po prawej stronie byla tez wersja w PDF (ten sam formularz z danymi i dokladnym czasem wypelnienia i adnotacja aby jej nie odsylac do USCIS bo jest to kopia do twojej dokumentacji ). Jak wydrukowalam to wlasnie takie cuda mi wyszly :) . Wiesz co ja po prostu jestem przewrazliwiona na punkcie USCIS to jak koszmar i juz tylko czekam aby sie to wszsytko skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
I jak napisala Jackie, zadzwon i zapytaj sie za pare dni czy Twoj adres zostal zaktualizowany.

Wiec dzwonilam jak radzilyscie, i pani mnie poinformowala ze USCIS ma 30 dni na wyslanie mi noty potwierdzajacej zmiane adresu i ze do tego czasu mam spokojnie czekac ;) . Nie dalo sie jej przekonac ze ja chce sie upewnic ze to zostalo zmienione w systemie, chyba bede musiala zadzwonic jeszcze raz :D .

Na marginesie to jakis koszmar ledwo dalo sie zrozumiec te kobiete - a jest ona tam po to aby ulatwiac przebrniecie przez formalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...