Skocz do zawartości

Ds-157 W Pdf Mały Problem :/


Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma - mam mały problem, otóż ściągnołem formularz DS-157 w formacie pdf, wypełniam go na komputerze. Wszystko ładnie pięknie tylok mam mały problem, nie chcą mi się wpisywać niektóre polskie znaki takie jak ł, ą. No w pytaniu nr 3

3. Pełne imię i nazwisko (w alfabecie języka ojczystego)

Nie moge wpisać polskiego znaku ł, wiadomo nic nie stoi na przeszkodzie wypełnić go ręcznie, ale nie chce bazgrać jak kura pazurą i wole go wypełnić na kompie i wydrukować. Jakby ktoś wiedział jak wpisywać polskie znaki, bo sam nie wiem może to wina mego kompa, może coś nie jest zainstalowane :):)

niby nic ale wole żeby wszystko ładnie schludnie wyglądało :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma - mam mały problem, otóż ściągnołem formularz DS-157 w formacie pdf, wypełniam go na komputerze. Wszystko ładnie pięknie tylok mam mały problem, nie chcą mi się wpisywać niektóre polskie znaki takie jak ł, ą. No w pytaniu nr 3

3. Pełne imię i nazwisko (w alfabecie języka ojczystego)

Nie moge wpisać polskiego znaku ł, wiadomo nic nie stoi na przeszkodzie wypełnić go ręcznie, ale nie chce bazgrać jak kura pazurą i wole go wypełnić na kompie i wydrukować. Jakby ktoś wiedział jak wpisywać polskie znaki, bo sam nie wiem może to wina mego kompa, może coś nie jest zainstalowane :);)

niby nic ale wole żeby wszystko ładnie schludnie wyglądało ;)

pozdrawiam

# Odpowiedzi należy udzielać w języku angielskim lub polskim, nie używając jednak polskich znaków, to znaczy - zamiast ą, ć, ę, ł itd. należy wpisać a, c, e, l itd. - nawet jak w Twoim nazwisku występuje litera ł

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/niv_guide.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...