Skocz do zawartości

Ponowna Aplikacja O Wizę B1/b2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pewien problem, otóż w kwietniu 2013 roku otrzymałam wizę B1/B2 do USA na okres dwóch lat, zatem jej wazność upływa w kwietniu 2015 roku. Ja planuję kolejną podróz do USA ale dopiero we wrześniu 2015 dlatego też aplikuję o wydanie kolejnej wizy. Wypełniłam formularz, zapłaciłam opłatę i próbuję umówić się na spotkanie z konsulem, trzeba tam wypełnić dane osobowe, itp i pojawiają sie pytania o to czy już miałam jakąs wize, czy ona jest nadal aktualna, i czy staram się o ten sam typ wizy co moja poprzednia, no więc wpisuję że staram się o B1/B2 i że moja wczesniejsza wiza byla tego samego typu, koniec konców nie wyswietla mi się mozliwosc umowienia spotkania tylko potwierdzenie dropbox tak jakbym spelniała warunki ktore zwalniają mnie ze spotkania z konsulem, problem w tym ze w tych warunkach pisze, że nie mozna byc zwolnionym ze spotkania jeżeli poprzednia wiza typu B1/B2 była wydana na okres krótszy niż 10 lat (czyli tak jak moja) zatem teoretycznie nie moge byc zwolniona ze spotkania, a jednoczesnie dostaje informacje, że musze tylko wyslac dokumenty, co zrobic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...