Skocz do zawartości

Podatek Przesyłka Z Usa Do Kanady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zawsze marzyłem o kupnie sobie fajnych tanich ubran z USA. Nadarzyła sie okazja, ponieważ mam ciocie w prowincji Quebec. Ciocia zawsze przesyłała jakies ubrania ale nie zawsze trafiała w moj gust. Wiec dogadałem sie z ciocia, ze ja sobie zamowie troche ubran zapłace za wszystko i wszystkim sie zajme, a ona tylko z tym przyjedzie(przyjeżdza w maju). Tylko tu sie pojawił problem przeczytałem na stronie eastbay.com ze podatek wynosi 25 procent. Tylko jako ze nie znam dobrze angielskiego nie wiem czy to jest podatek od ciuchow czy od ciuchow z przesylka. I czy odrazu sie te 25 procent płaci czy przy odbiorze. A i jeszcze jedno pytanie czy to jest ostateczny podatego czy jezeli paczka juz dojdzie do cioci to nie bedzie musiala uscic jakis dodatkowych kosztow.

Pozdrawiam i Dziekuje

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokladnie jest ale znajomi co mieszkaja w Kanadzie zamawiaja na moj adres a ja im to zawoze. Takze z USA do Kanady duuuzo osob placi clo. Natomiast ja nie raz kupuje na ebay'y w kanadzie i nigdy mi nie przyszlo zaplacic cla. Wiec moze w ta strone to az tak rygorystycznie nie dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...