Skocz do zawartości

Targi Ca 2009


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - targi Camp America z tego co już wiadomo odbędą się 7 marca 2009, kto się wybiera? I jak myślicie jak to będzie w tym roku z wyborem pracodawcy - czy tak jak zawsze zasada kto pierwszy, ten lepszy (a reszta niech sie zadowoli najgorszymi ofertami)?

btw. jako że jestem tu nowa, witam wszystkich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp America a mozna sie jakos dowiedziec ktorzy konkretnie pracodawcy pojawia sie na targach (czy jest/bedzie dostepna wczesniej jakas lista campow) tak zeby wczesniej mozna bylo rozeznac w internecie przed pojawieniem sie na targach ?

Pelna lista pojawi sie na stronie rejestracyjnej wraz z krotkim opisem campu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, czy może ktoś z ludzi którzy byli już na campach w zeszłych latach podzielic się opiniami? Chętnie pojadę na targi i wybiorę sobie pracodawcę, bo z tego co czytam zdajac się na "ślepy los" czasami można kiepsko trafić. Pytanie tylko skąd mogę wiedzieć które kampy sa OK a których raczej z takich lub innych powodów unikać? Stąd moja prośba do doświadczonych uczestników programu aby podzielili się z "firts timers" swoimi spostrzeżeniami na temat campów w których już mieli okazję być.

Ps. To mój pierwszy post, witam wszystkich miłośników USA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moim zdaniem najlepiej przyjsc na targi, popatrzec, porozmawiac cos ciekawego sie zawsze znajdzie, atmosfera jest luzna, bezstresowo mozna pogadac z szefami:).A najlepiej jesli na targach obok stoisk campow beda stac ludzie ktorzy juz byli, wtedy to mozna sie dowiedziec wszystkiego, co to znaczy wyjazd na campa hehe.

ja jak zawsze bede pewnie na kacu przy stoisku Aramarku razem z ekipa zaprawionych w bojach campowiczów. Do zobaczenia na targach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja weszłam na targi o 9.30 (wpuszczali od 9) i tak prawde mówiąc osoby które weszły na 9 miały nie dość że największy i najlepszy wybór to praktycznie zajeły większość fajnych miejsc, zostały same campy które albo zawcześnie się rozpoczynały albo potrzebowali już tylko na poszczególne stanowiska jak np. ratownik wodny. troche to nie fair wyszlo wobec osób które wchodziły np. na 11 albo jeszcze później. Jak wychodziłam z targów, czyli jakoś po 10, to część campów miała obsadzone już wszystkie stanowiska i pakowała się do wyjścia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...